Elérhető a hetedik iOS 13, watchOS 6 és tvOS 13 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/08/15/elerheto-a-hetedik-ios-13-watchos-6-es-tvos-13-beta/

Mindössze egy héttel a hatodik fejlesztői béták kiadása után az Apple elérhetővé tette az iOS 13, a watchOS 6 és a tvOS 13 hetedik fejlesztői bétáit. Az iOS 13 beta 7 természetesen OTA frissítésként is elérhető, mert a beta 2 óta már van hozzá béta profil is; a watchOS 6 beta 7 szokás szerint az…

1 kedvelés

Fránya Catalina bezzeg nem jön.
Kérem vissza a Firefoxom :smiley:

8 posts were merged into an existing topic: Lehetséges-e applikációt készíteni VoIP hívások figyelésére értesítéshez?

2 posts were merged into an existing topic: Lehetséges-e applikációt készíteni VoIP hívások figyelésére értesítéshez?

Bocsi a félig offért. Tegnap előtt eltűnt az összes zeném a telefonról. Van Apple Music előfizum, azzal minden rendben is van. Nem kapcsoltam ki vagy be semmit sem. A listáim tök üresek lettek és ha hozzá szeretnék adni egy zenét, akkor ez az üzenet fogad, de a zenét nem adja hozzá.

Tudom, hogy béta a rendszer, szóval ez benne van a pakliban. Azért elég bosszantó…

Esetleg tud valaki erre megoldást, vagy volt másnak is hasonló?

Ez most nyilvános profilos béta vagy fejlesztői?

A cikk elso sora valaszt ad a kerdesre.

Jogos! Figyelmetlen voltam köszi :wink:

Feltettem a 6-os Public Bétát az Iphone 8+ -ra és azóta nem működik a diktálás magyar nyelven, csak angolul. Valakinek javaslata? Újraindítottam de semmi, megnéztem a beállításokat semmi :frowning:
Előre is köszönöm:
Baralaci

tehát a magyar billentyűzetkiosztás az aktív épp, rányomsz a mikrofon gombra – de mi történik ezután pontosan?

Semmi :frowning: látom a készüléken, hogy érzékeli, hogy diktálom a szöveget, vagyis a telefon észlelei a hangot, de nem írja le szövegként.

Ha rányomok a billentyüzet ikonra akkor az állapotjelző forog egy darabig körbe körbe és utána semmi

akkor ez könnyen lehet, hogy a béta miatt van. vegyél fel róla hibajegyet:

Catalina dev beta 6 is megérkezett :grinning: