Elérhető a hetedik iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 és tvOS 14.5 béta

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető a hetedik iOS 14.5, iPadOS 14.5, watchOS 7.4 és tvOS 14.5 béta - Szifon.com

Az Apple elérhetővé tette az iOS 14.5, az iPadOS 14.5, a watchOS 7.4 és a tvOS 14.5 hetedik fejlesztői bétáját. A frissítések hivatalos megjelenési idejét az Apple továbbra sem közölte. Szokásunkhoz híven az újdonságokkal vagy folyamatosan frissítjük ezt az írásunkat, amint napfény derül rájuk, vagy pedig új cikket teszünk közzé, ha jelentősebb változásról van szó.…

Ez már lassan az iOS 15 is lehetne! :smile:
Lehet egy normális rendszerrel akarják nyugdíjba küldeni a 6S/SE-t?

Miért? A régi rendszerekre is jönnek még mindig javítások, pl az 5S-re, stb. Nem engedte el a kzüket teljesen az apple. Más cég nem láttam még hogy ilyent csinálna ennyi év után.

Mert nincs is ilyen cég! :smiley:
De az iOS 12-re már a biztonsági frissítéseken kívül már nincsenek úgy mond funkció frissülések, én erre gondoltam.
Az egyértelmű szerintem, hogy biztonsági javítást fog kiadni még iOS14-re is.

Szerintem ha lett volna olyan eget verő hiba benne amit nem javítottak ki, simán azt is javítaná ezzel az erővel, ha lehet.

Csak én érzem úgy, hogy nagyon húzzák ennek a kiadását?

Nem csak te, kicsit sokáig tart ezt a 4 újdonságot összerakni :smiley:

Inkább lassabban adják ki de jó legyen.

De nem az, eddig ez a legrosszabb. 10-ből 6x nem tudja feloldani a telefont ha rajtam a maszk és kezemen az óra. Hihetetlen…

Nekem 10-ből 8x feloldja. Ott valami bug lehet :slight_smile: Egyébként kapcsold ki majd be újra ezt a szolgáltatást.

Ha 10-ből 8 már jónak számít, akkor értem, hogy még miért nem adták ki :slight_smile:

3 kedvelés

Hülye :smiley:

1 posts were split to a new topic: Big Sur: a Kontaktok kilép új kontakt hozzáadásakor

Valami nagyon el van kefélve a BT-vel a iOS14-ben. Teljesen rendszeres, hogy reggel elindulok otthonról kapcsolok zenét a Powerbetas-re elkezdődik a zene és recseg ropok akadozik néha teljesen megszakad. Átkapcsolok speakerre majd vissza és minden oké. És a feloldás is akkor esik kell amikor a Powerbeats is használatban van.