Elérhető a második iOS 13.1 és a kilencedik tvOS 13 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/04/elerheto-a-masodik-ios-13-1-es-a-kilencedik-tvos-13-beta/

Nagyjából egy héttel a korábbi béták kiadása után az Apple elérhetővé tette az iOS 13.1 második, és a tvOS 13 kilencedik fejlesztői bétáját. Az iOS 13.1 beta 2 természetesen OTA frissítésként is elérhető; a tvOS 13 beta 9 pedig az iOS-hez hasonlóan OTA használatával telepíthető a fejlesztői készülékekre; a watchOS 6 és a macOS Catalina esetén…

iPhone 8 -on a 3D touch/ hapikus érintés után lassan és 2 lépésben “ugrik” vissza az ikon. Nagyon csúnyán néz ki xD

Iphone 8plus-on teljesen rendben működik

Sokkal rosszabb mint a béta 1. Jópár app egyáltalán nem működik ami ott igen. Hálózatkezelés konkrétan rossz. Vodafone 4g hang hol van, hol nincs. Időnként teljesen beragad 3G, nem vált 4g fel utazás közben. Böngésző időnként teljesen kifagy. Reset is megvolt. Egyenlőre jön vissza a 12.4.1 és kedden meglátjuk jön-e 13 végleges. Amilyen jó volt a béta 1, ez visszalépés.

Hat én mondjuk nem vettem észre hogy alkalmazás ne menni ami a béta 1 Ben ment. Böngésző sem vagy ki egyedül az irritál hogy közben ha görgetem le az oldalt random nyitogatja meg az oldalakat.

A 13.1 publikus beta 2 nálam abszolút kifogástalanul teszi a dolgát iPhone 8 telefonon.

A Google Hangouts például folyamatosan összeomlott a 13.1 b1-en, ezt a mai frissítéssel orvosolták. A gyári levelező app továbbra is össze-vissza működik, a Volkswagen We Connect app is folyamatosan perecel, igaz, az már 13.0-án is csak ezt csinálta.

Más bajom amúgy nincs. :slight_smile:

restore után ha új készülékként állítom be akkor nem mutatkozik a haptic touch hiba, viszont ha visszaállítom mentésből akkor ugyanazt csinálja :S

Még a 13 is tele van bugokkal (Pl. mail appban felirat összecsúszások, control center nem jön fel, csak hard reset után, stb), akkor miért a 13.1-gyel foglalkoznak. Remélem jövő héten a gm verzió már jobb lesz.

Így látszik megvan a hiba. A mozgás csökkentése funkció ha be van kapcsolva akkor csinálja.
Hat nem tudom milyen lesz egy hét múlva. Szerintem akkor is tele lesz hibával

report it :slight_smile: elkepzelheto, hogy a fejlesztok kozul nem sokan hasznaljak ugy az eszkozuket.

Én Még 6S 64 GB ost használok. Nekem az első bétával voltak problémák, eleinte a hálózat ingadozott. A másodikkal minden probléma megszűnt, nekem teljesen tökéletesen működik.

Sziasztok!
Párom iPhone 8 as készüléke(Telenor) a 13 as frissítést követően hívások fogadása után elveszti a hálózatot.13.1 beta 1 nél megjavult ,majd beta 2 nél ismét elveszti .
Más tapasztalt hasonló jelenséget?

Sziasztok. Bocsánat a buta kérdésért de elvileg jön ma a végleges ios13?

Szia, elképzelhető hogy a GM megérkezik, igen.

Akkor a béta profilt semmiféleképpen se töröljem?

Hat a beta profillal te mar 13.1-et kapsz. Szoval azt inkabb ipsw-vel tudod majd telepiteni.

13.1 béta 2 van fent jelenleg

Akkor, amikor megjelenik a GM majd ipsw-vel kell felrakod. Természetesen a mentés nem lesz vele kompatibilis.

Másik opció hogy hivatalos 13.1-ig bétázol.

Vissza raktam a 12.4.1 et így már várhatom Gm et ugye?