Elérhető a második iOS 13.3.1, iPadOS 13.3.1, watchOS 6.1.2, tvOS 13.3.1 és macOS Catalina 10.15.3 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/01/14/elerheto-a-masodik-ios-13-3-1-ipados-13-3-1-watchos-6-1-2-tvos-13-3-1-es-macos-catalina-10-15-3-beta/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 13.3.1, az iPadOS 13.3.1, a watchOS 6.1.2, a tvOS 13.3.1 és a macOS Catalina 10.15.3 második fejlesztői bétáit. A szoftverek a megszokott módon a Szoftverfrissítés menüpontban telepíthetőek az érintett készülékeken. Az újdonságok egyelőre nem ismertek, de frissítjük a cikket, amint napfény derül rájuk. iOS 13.3.1 beta 2 és iPadOS…

Sziasztok!

Egy fura hibával küzdök, ebben kérném egy iPhone 11 tulaj segítségét.
Több navigációs program esetében is tapasztaltam az alábbit, de maradjunk pl. a Waze-nál:
Ha a Beállítások/Beszéd és hang menüben a “Hang lejátszása ezen keresztül” alatt a “Lejátszás a telefon hangszóróján” van kiválasztva akkor a navigációs hangok végén egy kattanó/pattanó hang hallható. De a Google Maps navigációs hangjainál is hallani.
A családban van több iPhone (SE, i8), azokon nincs ilyen a beszéd végén.
Az iPhone 11-esemen ez a probléma a kezdetektől fennáll, a legújabb iOS (13.3) sem oldotta meg.
Megtenné valaki, hogy ezt letesztelné a készülékén, akár ezzel az új bétával?

Köszi előre is!

Állítólag pont ez az egyik hibajavítás a 13.3.1-ben. Macrumors is jelezték, hogy a béta javítja a hangszóró hibákat. Tedd fel vagy valószínű jövő héten jön a végleges.

Nem tudom, hogy segít-e, nálam is jelentkezett ez a kattogó hang probléma csak hívásnál, kihangosításnál. Én úgy oldottam meg, hogy a kisegítő lehetőségeken belül a telefon zajkioltása funkciót kikapcsoltam, onnantól nem hallottam többet. Egy próbát megér…

Köszi, akkor megvárom a véglegest, bízom benne, hogy ez is javításra kerül!

Köszi, sajnos ez nem oldotta meg nálam a problémát.
Neked is 11-es telefonod van? Ha igen, akkor ki tudnád próbálni a navigációs hangokat?
Másik telefonoknál nem tapasztaltam ezt, bízom benne nem hw hiba lesz :frowning_face:

Nekem 11 pro max van, Vodafone a hálózat (VOLTE be van kapcsolva). Navinak Google Maps és Here We Go (ex Nokia Maps) van fent online. Nem volt még roppanó hang probléma. Olyan már viszont igen, hogy a Google Maps program elfelejtette mondani merre kell menni. Waze nem használom, mivel azt folyamatosan építi le a Google mióta felvásárolta pár éve.

Sziasztok! Ha valakinek fenn van ez a beta segítsen már. Szeptember óta többször küldtem feedbacket, hogy a shortcuts app adjust date parancsa nem működik. Azóta nem javították. Valószínű kevesen jelezték még. Akinek fenn van küldjön már egy feedbacket, hátha akkor javítják. A bug egyébként annyi, hogy mindegy milyen számot írsz be a parancshoz, miután elmented kinullázza. Ez akkor derül ki ha újra szerkeszted a parancsot. Meg persze a parancs futtatásakor is 0-t vesz alapul. Köszi a segítséget.