Elérhető a második iOS 14.2, iPadOS 14.2, watchOS 7.1, tvOS 14.2, és a kilencedik macOS Big Sur béta

Én meg őszíntén nem tudom, hetek óta nem akartam ilyesmit csinálni, úgyhogy ha most nem hívod rá fel a figyelmem, lehet még egy jódarabig fel se tűnik. Vagy egyáltalán nem, ha a 14.0.2-ben javítják. :smiley:

Azt gondolom, hogy nem szükséges ilyen hevesen védeni a mundér becsületét, hisz amióta az Apple szélesebb körben elérhető Magyarországon, azóta ismerem és használom a termékpalettát.
Épp ezért vindikálhatom azt a jogot hogy véleményt mondjak és kifejezzem, hogy az Apple és a hozzá hasonló hipermultik, - ha létezik ilyen szó egyáltalán - a leglelkesebb támogatói az LMBTQ devianciának. Ott vonulnak minden Pride első soraiban többek között a CocaCola nevű világvállalattal karöltve azok a “vállalati szinten ez elvárás” szlogennel hülyített munkatársak, akik az állásukat kockáztatják, ha beteget jelenteve esetleg távolmaradnak.
Ez Jadeye bizony kőkemény üzlet, kőkemény és tudatos tulajdonosi magatartás a már számokban szinte ki sem fejezhető, de még több profit érdekében.
Tolarenciát mutatni, jó fejnek lenni, meggyőződés nélkül azonosulni irányzatokkal, eszmékkel, embercsoportokkal és megszólítani, elérni még nagyobb tömegeket, aztán eladni, eladni, eladni.
Erről szól az egész!
Erről szól a mostani szivárvány szín bejelentkező képernyő is minek köze nincs a tényleg egyedi, ötletes 1977-1998 közötti lógóhoz.
Neked nem szivárvány a bejelentkező képernyő, nekem igen, de tiszteletben tartom mindenki meggyőződését, ízlését amíg az enyémet is tiszteletben tartják.
És ezzel el is érkeztünk a probléma lényegéhez: meg tudom változtatni ezt a “nem szivárvány” bejelentkező képernyőt?

NEM! Akkor most ki kit, vagy ki mit fogad el? Ez most nem is kényszer ugye?

tökmindegy, ennek semmi köze a bétához. nem tudom, milyen szivárványszínű bejelentkező képernyőre gondolsz, de ha ez ennyire zavaró, akkor állítsd át. Google segít, de például nézd meg ezt, szerintem továbbra is működnie kell:

Köszönöm, hogy reflektáltál a kommentre.
Amúgy azt a minőséget és ökoszisztémát ami miatt elkötelezett Apple felhasználó vagyok, nem a logók és nem a színek határozzák meg.

Most tényleg egy kis szivárvány miatt aggódsz? Van ennél nyilvánvalóbb is de azt már tagadni is törvényszegés lett egy ideje, szóval ez a kis szivárvány jelentsen bármit is valójában, csak csepp a tengerben. :roll_eyes:

@gunar engedjük el ezt a szivárvány témát. a cikk a bétáról szól. ha szivárványon akarsz keseregni, annak nem ez a helye.

Valamit nagyon elértettél, keseregjen ezen a bánat :grinning: Tudod Te hogy én mire céloztam, de ok lezártam a dolgot.