Elérhető a második iOS 14.2, iPadOS 14.2, watchOS 7.1, tvOS 14.2, és a kilencedik macOS Big Sur béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/09/29/elerheto-a-masodik-ios-14-2-ipados-14-2-watchos-7-1-tvos-14-2-es-a-kilencedik-macos-big-sur-beta/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 14.2, az iPadOS 14.2, a watchOS 7.1, a tvOS 14.2 második, illetve a macOS Big Sur kilencedik fejlesztői bétáit. Az újdonságok egyelőre nem ismertek, de vagy frissítjük ezt az írásunkat, vagy pedig új cikket teszünk közzé, amint napfény derül rájuk. iOS 14.2 beta 2 és iPadOS 14.2 beta 2…

Atyaég, szerintem sosem volt macOs-ből 9 beta…

Igen, én sem emlékszek hasonlóra. Már vártam, nálam a beta 7 és 8 katasztrófális volt, élén a safarival. Macbook Air 2014

Már a végleges változatot vártam, erre itt van egy újabb beta, nevezetesen a 9.
Puff neki, még mostanra sem sikerül kireszelni egy működőképes, végleges Mac OS-t.
A Safari tényleg katasztrófális, a szivárványos bejelentkező képernyő pedig egyenesen felháborító.
Jó én elhiszem, hogy az Apple szeretne egy nagyot nyalni az LMBTQ vonalon, de ez legyen a zárt ajtók mögött a magánügyük! Mármint, hogy ott mit csinálnak az LMBTQ aktivistákkal.
Lehet persze magyarázni, hogy ez a szivárvány nem az a szivárvány, de nekem akkor sem tetszik!

Sziasztok.
Tegnap töltöttem le a 14.2 második bétáját.
Az elején örömmel tapasztaltam hogy lassabban merül (iX).
Viszont ma eljöttem otthonról 93%-al,kb egy órát telefonáltam és utána 95%-ot mutatott a készülék(!)
Más is tapasztalt ilyet?
Remélem nem trükköznek ismét a kijelzett értékekkel…

semmiféle szivárványos bejelentkező képernyő nincs a Big Sur esetén. és ha lenne is, az egyébként az Apple hivatalos logójához nyúlna vissza, ami 21 éven át, 1977-1998 között színes csíkos volt:

sosem trükköztek a kijelzett értékkel az akku esetén. az akkumulátorok töltöttség-értéke egy számított érték, eleve nem pontos 100%-ban.

Köszönöm a választ.
Én konkrétan arra gondoltam amikor -ha jól emlékszem- az iPhone 4-nél jelentkeztek térerő problémák és ezt úgy orvosolták a következő IOS alverzióval hogy a készülék erősebb térerőt jelzett a valósnál…

igen, az egy hiba volt, rosszul számította a készülék a térerő mértékét, és a kijelzés így nem volt pontos. ezt orvosolták az iOS 4.0.1-ben:

A Térképek alkalmazásban van esetleg nyoma elektromos autó beállítási lehetőségének? Vagy ez inkább majd nyár felé érkezhet?

Ahhoz a funkcióhoz kell az autógyártó is, mert csak az autóddal kompatibilis töltőket fogja mutatni és figyeli a töltöttséget is, először a BMW-nél és Fordnál lesz elérhető.

Köszönöm szépen a választ!

Nem először dobok bétát, és megint kénytelen vagyok. A messenger tulajdonképpen kuka lett, az iMac -en folyamatosan kidob, majd a telefont most frissítettem le, hogy hátha, de konkrétan most már az is fagyi. Csoportos üzenetben van sok video link, úgy tűnik ezt nézték be.

Sziasztok!
Hasznalja valaki az ios14-et elso generacios SE-n?
Erdekelne mik a tapasztalatok.
Az elso betat korabban feltelepitettem, de rengeteg helyet elfoglalt a rendszer, ezert visszatettem a 13-at.
Azota valtozott a helyzet? Nem nagyon kisertem figyelemmel…

Találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy egyszer csak nem lehet a vágólapról beilleszteni semmit sehová?

Olyan mintha a vágólap betelt volna. Jobb ötlet híján a telo újraindítása segített csak. Ez még iOS 14.0.1 alatt.

Aki találkozott vele a béta esetleg megoldotta?

Most kipróbáltam, nekem se működik. Ki akartam jelölni egy szövegrészt, már eleve ezt nagyon nehezen sikerült kivitelezni, hiába böktem hosszan a kijelzőre, de aztán beilleszteni meg végképp nem volt hajlandó. 14.0.1 alatt, bétákat nem használok.

Újraindítás után megjavul nálad?

Azt még nem volt alkalmam kipróbálni.

Kipróbáltam, újraindítás után működik.

Szuper, a jó öreg kiszállok-beszállok megoldás ez esetben is működik :wink:
A vicc az, hogy tegnapelőttig teljesen jól működött nekem, még a különböző eszközeim között is, aztán tegnap egyszer csak már a telón belül sem.