Elérhető a második iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 és macOS Big Sur béta

A developer betaval is tudok feedbacket küldeni vagy az csak a public betanal lehetséges?

Sziasztok
Felraktam én is az ios14-et egy XS 64gb-re eddig a rendszer foglalt 6gb-ot az egyéb meg 1gb-ot szabad helyem meg volt 24 gb :grin:
Most meg a rendszer 16gb az egyéb 15gb a szabad hely meg 1 gb :scream::scream::scream::scream:
Ez most mi ???
Azt hittem a beta 2 helyre rak mindent de nem :rage::rage::rage::rage::rage::rage:
Mi a p… történt ???
Segítségeteket előre is köszönöm !!!:grin::grin::grin:

Egy két változás : új naptár ikon a fo képernyőn ( rövidítést ír ki ). Fixalva az időjárás widget egy része …, új óra ikon , új “fájlok “ widget , a zenelejátszóba a gombokhoz haptic visszajelzés került lenyomaskor , a Control center kiírja az aktuális alkalmazást felül :slight_smile:

persze hogy tudsz feedbacket küldeni – nyilvános béta még nincs.

@LeslieE30

A publik mindig a béta dev 3-kor jön :slight_smile: azaz jovohet közepe kb :slight_smile:

A beta miatt van, nálam is ez a helyzet, gondolom nem törölte az IOS14 telepítő filejait telepítés után és ott maradtak (mert az other mérete azután kétszereződött meg)
Majd valszeg időközben helyreteszik, vagy a végleges verzió megoldja, esetleg egy clean install :).
Ha jól emlékszek tavaly is volt valami ilyesmi.

Jövő hét utáni héten kedden lesz a következő dev beta és valszeg az azt követő szerdán a public…

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. iPhone 11Pro Max, IOS 14 Beta 2 öt szeretném felrakni számítógép iTunes segítségével DFU módba de állandóan 10-es hibával kidob. 3 gépen próbálva. Mac Os, Windows -on is ugyanaz a 10-es hiba üzenet.
Csak OTA módon lehetséges?
Köszönöm előre segítségeteket .

Miert akarod DFU-zni? Miert nem eleg egy sima upgrade vagy egy sima restore?

elérhetők a nyilvános béták is – bár a watchOS 7 és a macOS Big Sur esetén egyelőre csak “Coming soon” van a béta oldalon.

Van 100 dolláros béta előfizetésed? Akkor megkapod a béta iTunes, amivel fel tudod rakni. Ha nincs ilyen akkor csak OTA. Sima Windows alatti normál iTunes nem fogja semmilyen módon feltenni neked a 14 bétát, ez így van a 12es óta.

Ha bétazni akarsz OTA, ez az oldal a barátod:
betaprofiles com

Nekem ez az ikon nem jelent meg Watch 4-en.
Bekapcsolható? vagy csak 5-ön megy a hangfelismerés?

A képen szereplő iPhone-on lévő háttérképet honnan tudom letölteni? Az istenért se találom sehol :smiley:
Hogy a témához is szóljak: iPhone 7, minden szuper, nem is érezném, hogy gyorsabban merülne, az időjárás widget/app néha beakad, nem frissül, nem tölt be + ha sötétmódba vált a teló vagy reggel vissza, úgy maradnak a widgetek aztán amikor úgy gondolja akkor alkalmazkodik a témához. Természetesen küldtem róla hibajegyet. De semmi olyan hiba nincs ami befolyásolná a használatot.

Nem tudom 4esen van-e, nekem 5 van, de nem aktív, nem lehet bekapcsolni…

Rendelkezel Airpodssal vagy valami beatssel?

És valóban, AirPods2-vel csatlakozva aktív az ikon! :smiley:

Bingo. Mivel az az ikon nem a hangfelismeres, hanen az announce by siri funkciot jeloli. Nekem egyaltalan nincs ilyen fulesem, igy az ikon kinn sincs.

2 kedvelés

Pedig eléggé hasonló a 2 funkció ikonja de akkor mea culpa.