Elérhető a második iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 és macOS Big Sur béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/07/07/elerheto-a-masodik-ios-14-ipados-14-watchos-7-tvos-14-es-macos-big-sur-beta/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 14, az iPadOS 14, a watchOS 7, a tvOS 14 és a macOS Big Sur második fejlesztői bétáit. A szoftverek a megszokott módon a Szoftverfrissítés menüpontban telepíthetőek az érintett készülékeken. Az újdonságok egyelőre nem ismertek, de frissítjük a cikket, amint napfény derül rájuk. iOS 14 beta 2 és iPadOS…

Érezhetően gyorsabb

Public beta nem lesz? Tvos-t vártam de úgy látom hiába :pensive: Fejlesztőit tvOS-re fel lehet varázsolni valahogyan?

Pár nap szerintem és jön. Általában a public beta N az egyenlő a fejlesztői N-1-gyel.

Tudja valaki mit jelez az alsó ikon az órán?
image

Hangfelismerést.

1 kedvelés

Sziasztok! Telepítettem a macOS Big Sur bétát, azonban a Rendszerbeállítások - Biztonság és Adatvédelem beállítások menüpontnál semmit sem tudok állítani, mert a lakatra kattintva ugyan kéri a jelszót, de hiába adom meg, sajnos nem oldja fel. Tudtok esetleg segíteni, hogy mi a probléma? Köszönöm előre is.

vegyél fel róla hibajegyet a Feedback Assistant appban. az ilyen hibák miatt is béta még.

okok, csinálom. köszi

Képzeljétek el, hogy van egy iPhone 6S-em backup telefonnak. Feltettem a 14-es bétát, tökéletesen, hibamentesen fut. Feltettem egy iPhone 8 plus-ra is, ott meg néha akad. Érdekes, hogy régebbi telefonon gond nélkül működik… Jó persze, tudom, hogy béta, de érdekes.

Ti milyen hibával találkoztatok már?

Tuti? Ez ugyonaz az ikon, amit Airpods 2 eseten lattam iPhoneon, ahol az announce with sirit jelentette. Nekem nincs ilyen ikonom most es Airpods 2 vagy Pro-m sincs.

Én is felraktam tesztnek egy 6s-re és a Widgetek még elég rosszak de magán a telefonon az új ios tök jól fut

A developer betaval is tudok feedbacket küldeni vagy az csak a public betanal lehetséges?

Sziasztok
Felraktam én is az ios14-et egy XS 64gb-re eddig a rendszer foglalt 6gb-ot az egyéb meg 1gb-ot szabad helyem meg volt 24 gb :grin:
Most meg a rendszer 16gb az egyéb 15gb a szabad hely meg 1 gb :scream::scream::scream::scream:
Ez most mi ???
Azt hittem a beta 2 helyre rak mindent de nem :rage::rage::rage::rage::rage::rage:
Mi a p… történt ???
Segítségeteket előre is köszönöm !!!:grin::grin::grin:

Egy két változás : új naptár ikon a fo képernyőn ( rövidítést ír ki ). Fixalva az időjárás widget egy része …, új óra ikon , új “fájlok “ widget , a zenelejátszóba a gombokhoz haptic visszajelzés került lenyomaskor , a Control center kiírja az aktuális alkalmazást felül :slight_smile:

persze hogy tudsz feedbacket küldeni – nyilvános béta még nincs.

@LeslieE30

A publik mindig a béta dev 3-kor jön :slight_smile: azaz jovohet közepe kb :slight_smile:

A beta miatt van, nálam is ez a helyzet, gondolom nem törölte az IOS14 telepítő filejait telepítés után és ott maradtak (mert az other mérete azután kétszereződött meg)
Majd valszeg időközben helyreteszik, vagy a végleges verzió megoldja, esetleg egy clean install :).
Ha jól emlékszek tavaly is volt valami ilyesmi.