Elérhető a második iOS 16.4, iPadOS 16.4, watchOS 9.4, tvOS 16.4 és macOS Ventura 13.3 béta

Nem is ez volt a lényeg, hanem hogy az óra miatt jó ha vigyáz, ne fusson ő is a szervízbe.
De igen a hivatalos csak gépről megy vissza, szerencsére pár éve kellett csak ehhez folyamodnom és most eszembe sem jutott hirtelen, na meg ha nem megy OTA, mert ugye nem fogja felajánlani sem a teló logikusan, akkor kézenfekvő, hogy gépről csinálja az ember, bár mintha 1x nekem vmiért kellett törölnöm a beta profilt, mert nem akarta amit én, ki emléxik már hogy is volt.
Pont az ilyen dolgai miatt szeretem az Apple cuccait, hogy beállítod és műxik, legalábbis nekem ez a tapasztalatom évek óta. Mire valaki megkérdezi esetleg mit hogyan is kell beállítani, kb el is felejtem, annyira régen csináltam. :grinning:

de akkor miért írsz ilyen hülyeséget? számítógéppel lehet csak visszatenni ilyenkor, annál meg semmit nem számít a készüléken lévő esetleges béta profil…

Sziasztok

Na szerintem megvárom a rendes 16.4-et és amikor kiadják törlőm mind a két profilt az órán meg a telón és úgy felrakatom vele mert gondolom akkor már nem a bétát fogja felajánlani telepítésére.
Szerintetek jól gondolom ?
Meg írjon már valaki aki bétázik hogy nála is ez van hogy 16.4 betanál nem tud sms-t küldeni .
Köszönöm

Nem akarok megint “hülyeséget” és “marhaságot” írni, de igen lehet akkor felmegy, az sms-ek nálam hibátlanok voltak és most is azok . (12 mini)
UI: Azaz most vettem észre vmit. Akinek eddig azaz tegnapig jó volt az imessage, annak most nem megy át egyik sem, ellenben naponta kenózok és azt sms-ben küldi az is és akiknek nincsen iphone-juk azoknak is tudok küldeni sms-t, ergo csak az imessage helyett nem megy el az sms nálam. Lehet a két biztonsági frissítés b@szott be neki, mert más nem változott péntek óta.

Tévedtem, mert csak nagy valószinűséggel vmelyik biztonsági frissítés tréfált meg, ugyanis, ma kiderült, csak a párom felé nem mentek az üzenetek, de azért mert átkattant a másik számára a küldés és az egy tabletben van, amit ritkán használunk. Utoljára kb 46 telén ment oda tőlem sms és most a hét végén mégis oda kezdte küldeni, persze hogy nem volt sem imessage, sem sms, de mindenki más felé meg igen. Ez a user error? :crazy_face:

Yettelesek vagyunk mind a hárman a családban egyikünk se tud sms küldeni vagyis a gyerek addig tudott míg nem frissített 16.4 beta 1-re :grin:
iMessage az náluk megy csak nálam nem mert én fizikai símről váltottam esimre és onnantól nincs iMessage de mivel nem megy az sms ezáltal nem aktiválódik vissza az iMessage :rage::rage::rage:

Szuper javítottak a hibát mükxik rendesen :grin::+1:t3:
Most tesztelem jött egy pár újdonság :grin: