Elérhető a második iOS 17.3, iPadOS 17.3, watchOS 10.3, tvOS 17.3 és macOS Sonoma 14.3 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2024/01/03/elerheto-a-masodik-ios-17-3-ipados-17-3-watchos-10-3-tvos-17-3-es-macos-sonoma-14-3-beta/

Béta frissítésekkel indul az újév: az Apple ma este elérhetővé tette az iOS 17.3, iPadOS 17.3, watchOS 10.3, tvOS 17.3 és macOS Sonoma 14.3 második bétáit, illetve érkezett még macOS Ventura 13.6.4 Release Candidate 2 (22G507) és macOS Monterey 12.7.3 Release Candidate 2 (21H1009) is. Az egyes változásokról szokás szerint külön cikkben fogunk beszámolni, illetve…

iPHONE-RA NE TELEPÍTSE SENKI!!!

Nekem sikerült a 12 mini-t bedögleszteni vele

Má késő!

De visszatértem

15 pro max ot hazavàgta. recoveri beta1 ipsw letolt feltesz

10-15 percig fehèr … alul apró betűk “adatvisszaállítás megkisérlése”
éésss kész

szoftverfrissités ! legfrissebb

nem dobja a beta kettōt

iMazing-el lehetne törlés nélkül, de gondolom csak a fizetett tudja, így én is iTunes-t használtam és most van egy 100 éves backup rajta, hát 23.06.06 és azóta sok minden történt sajnos. Még nem is látom mik mentek el ezzel, de hát emiatt kell rendszeresen és nem évente menteni a fene ette volna meg! Ezt vegyük akik hasonlóan járnak mind egy figyelmeztetésnek ha kihagyja az ember a heti backupot akkor rácseszik bármikor, mert lehet ilyen bármikor, v más ami miatt kell!

Valoban imazing (fizetös), mac….
finderbol nem probaltam… de ugy emlexem az is tud visszaállitást ipsw ból…(shift vagy commandvagy valami+visszaálitás. … és betallozhato a file)

tud csak ott törlésre kerül minden mint az iTunes-ban sajnos és a free iMazing meg nem akarta megcsinálni v vmit én rontottam el, már mindegy, ezt dobta a gép tegnapra és mára
most kikapcsoltam a hátulkopogást és tolom újra lesz ami lesz, nem adom fel :crazy_face:
Bár most nézem ez a régebbi Beta1-es csak

Csak szívok mégis, mert ugyan megvan a 17.3 beta1 megint a telón de ezzel a mentéssel nem látja a watch-omat, mert azóta lett lecserélve és itt elbutam, mert sehogyan sem tudom párosítani, csak gondolom ha törlöm a watch-ot és újként csinálom, de akkor mindent megint fel kellene rakjak rá??? Nincsen más mód? HELP!

Recoverynel 2 gombod van, visszaallitas es frissites. Ha frissitest nyomsz, akkor csak a renszer particio lesz ujrahuzva, ha visszallitast, akkor az egesz telefon “formazva” lesz, es kapsz ra friss rendszert. Ez igy van most is, igy vol 10 eve is sott, igy volt ez, mar az iPod-ok koraban is.

Köszi, de ez a rész már elment ejjel, csak DFU-ba tudtam berakni vmiért és az iTunes legyalulta a telót majd újra rakta és most nem látja az órát sehogy sem, erre szeretnék vmi megoldást, hogy ne kelljen azt is gyalulni, de az Apple oldalon ezt írják. Állítsam vissza és utána mikor újra párosítottam a biztonsági mentésből visszakerül majd minden, de ugye a kártyákkal szívhatok ezután, meg ki tudja még mivel is, na ezt szerettem volna elkerülni