Elérhető a negyedik iOS 13, watchOS 6 és tvOS 13 béta

Szerintem ha letörlöd a profilt és újra telepíted, akkor menni fog a letöltés.

Nekem mindenfele profil birizgalas nelkul telepedett ma reggel.

4x megtörtént , na majd talán este :grin::grin:

ez a fejlesztői béta. az van fent a készülékeden, vagy pedig a nyilvános béta a beta.apple.com-ról? mert nem mindegy.

Bejövő hívás lerakási probléma megoldódott, csakúgy mint az ezzel járó fekete háttér.
Érintési problémák megoldódtak, sokkal gördülékenyebb a rendszer.

Hoppá, ez felett el siklottam😁
Így már érhető:grin::grin:
Koszi

Watch-ra lehetetlen feltenni, hiába töröltem a profilt…

próbáld újból, minden lépés után újraindítva az órát, majd végül még a telefont is.

Valaki tudna segíteni?
A watch-on beta 5 van. Hogyan tudnám rátenni a beta 6-ot?
Már elfelejtettem, hogyan tettem fel az 5-t. :grinning:

Xs tapasztalatok

Sebesség ok
Lagg nincs
Alkalmazások működnek
Akku idő vegre ismét a régi

Csak így tovabb

A hívás probléma nálad volt? Ha igen akkor azzal mi van? Csak mert ma olyan extra napom volt, hogy senki nem hívott eddig, vagy csak nem tudott és már sms-t sem kapok róla :eyes::grey_question:

Nálam már nem sms jön, hanem felvillan a képernyő, semmi értesítés de ha belépek a hívások közé, ott a nem fogadott hívás. Valakinek hasonló?

Végre működnek az alkalmazások, amióta fent a béta a Gree alkalmazásom nem ment rendesen.
Xs max.

Watch app, Általános, Szoftverfrissítés?

Ott csak a beta 5.3-at hozza.
Ami érdekes, hogy a profilok-nál azt írja, hogy 2! De ha bele megyek akkor csak 1 van.

Nekem is ilyen, duplán mutatja.

Már mindent megpróbáltam, a Watch-ra nem akarja megtalálni a frissítést.

Na már jó is. Szórakoztam mindennel aztán bekínálta.

Simple appal parkoltam délután, de nem tudtam leállítani, mert összeomlott az app. Kicsit drága lett a parkolás így nap végére amikor leállt magától. :crazy_face::man_facepalming:t4::joy:

Feltettem újra SE-re. beta 2 volt fennt utoljára akkor visszaálltam 12 re. Most reméltem jobb lesz, beta 4 SE-n még mindig tűz forróva teszi a telefont. nem merem felügyelet nélkül hagyni.

40-50 foknal nem kellene melegebbre melegednie. Azt kellene csinalnod, hogy letenni, toltore rakni, ugy, hogy lockolva legyen (ekkor vegez egyebkent egy csomo maintenance cuccot), majd megvarni, hogy vegezzen a frissites utani ezzel-azzal. 1-2 nap eleg szokott lenni arra, hogy rendbejojjon.