Elérhető a negyedik iOS 13, watchOS 6 és tvOS 13 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/07/17/elerheto-a-negyedik-ios-13-watchos-6-es-tvos-13-beta/

Majdnem napra pontosan két héttel a harmadik fejlesztői béták kiadása után az Apple elérhetővé tette az iOS 13, a watchOS 6 és a tvOS 13 negyedik fejlesztői bétáit, a macOS Catalina esetén pedig még 16-án este érkezett az új build. Az iOS 13 beta 4 természetesen OTA frissítésként is elérhető, mert a beta 2 óta…

Nekem az órát nem akarja frissíteni. Ilyen hibát dob:

Van valakinek valami ötlete?

Klassz lett a 3D touch menü és animáció.

Végre újabb béta! :heart_eyes:

Nekem is ez van… Ha találtok rá megoldást azt megköszönöm.

Redditen ezt írják:

Van akinek segített, van akinek nem. Én várok holnapig.

1 kedvelés

Ez nálam bejött!
Köszönöm!

1 kedvelés

nekem már feldobta, mint “WatchOS 6.0” (igen, nagy W-vel!), de sem nem töltődik le, sem nem települ (bár utóbbi az előbbiből következik).

Holnap megpróbálom én is ezt a profil törlős dolgot. Lehet addig észhez is tér.

Tudom béta, de annyira tré, hogy a hosszabb nevű appok neve nem fér ki és jó régi nokiásan kipontozza.

Remélem ezt is javítják minél előbb. Ha jól emlékszem nekem a második bétától lett ilyen.

Én nem tudom kinek milyen baja van a ki írással de nálam rendben van

Sziasztok animaciókba mi változott?

Sziasztok, valaki feltette iPhone SE-re. Én beta 2 után leszedtem, mert az sem javította, hogy brutálisan forrósodott a telefonom tőle. Azt gondolom a reminder app pörgette meg annyira, hogy szinte parázslott. Szívesen visszatenném ha javították, mert más bajom nem volt vele.

Saját tapasztalat az X-emen.

Amit javítottak:

  • FaceID/TouchID bypass a jelszavaknál
  • Nem fagynak ki az alkalmazások bizonyos linkek megnyitásakor
  • Billentyűzet pontosabb és reszoponzívabb
  • Mail app normálisan használható
  • WatchOS-re (v5) biztosabban jönnek meg az értesítések
  • Helyesírás ellenőrző is könnyebben használható

Ami nem:

  • Revolut és VW We Connect appok továbbra is perecelnek a megnyitás után közvetlenül

Szerk: A Revolutra @SzifonAdmin talált egy workaroundot, részletek a Revolutos topicban.

1 kedvelés

Valamint a backup keszites lehetosege sem javult meg :frowning:

1 kedvelés

XS Maxon megjavult a hívásfogadás 4G-n is, nem kell már 3G-re állítani az adatot ahhoz, hogy el tudjanak érni normál hanghívással.

Ez nálam sem megy továbbra sem.

A távolság érzékelő is hibásan működik, mert telefonálás közben folyamatosan világít a kijelző. Jeleztem feléjük.

A Watchra sikerült felrakni az új bétát. Törölni kellett a profilt, majd újra telepíteni. Igaz ezt kétszer is meg kellett csinálnom, hogy jó legyen.

Na nekem továbbra se megy, pedig én is kétszer csináltam. Na akkor majd később 3x is! :smiley:

Sziasztok!
Nekem még a Béta 4-et se találja ios ra:o
Most Béta 3 van :smile: