Elérhető a negyedik iOS 14.2, iPadOS 14.2 és tvOS 14.2 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/10/21/elerheto-a-negyedik-ios-14-2-ipados-14-2-es-tvos-14-2-beta/

Az Apple október 20-án az iOS 14.1 és iPadOS 14.1 hivatalos verzióinak kiadása mellett elérhetővé tette az iOS 14.2, az iPadOS 14.2 és a tvOS 14.2 negyedik fejlesztői bétáját is. Az újdonságok egyelőre nem ismertek, de vagy frissítjük ezt az írásunkat, vagy pedig új cikket teszünk közzé, amint napfény derül rájuk. iOS 14.2 beta 4 és…

Az ios verzióba kerültek be új háttérképek

Most akartam kérdezni, hogy ami a képen van háttérkép azt honnan lehetne letölteni?
A csomag része?

az az Apple iOS 14-es promó képe a készülékről, nekünk nincs meg külön a háttérkép.

Így hogy fent van az új béta már látom! Viszont érdekes, hogy ez a csak színekből álló háttérképek koncepció helyett, most újra vannak normális (táj) képek is köztük!

Edit:
Mintha sokkal gyorsabb lenne az egész telefon! Lehet csak placebo, de most úgy tűnik! SE2020

Az elso generacios iphone se-n hogy fitba rendszer? Erdemes feltenni a 14-et, vagy jobb ha marad a 13?
Van valakinek tapasztalata?
Koszi szepen!

Teljesen jól műxik rajta a kezdet óta megy és jó, nem is lassult. Persze nem az újabbakkal kell összevetni.

Hello. iPhone 7-en használja valaki az iOS 14-et? Mik a tapasztalatok, érdemes feltenni?

Fú mint régen az iOS12 béta…
Jöhetne már valami új, mert idegesítő!
image

miért nem frissíted?

Nekem is ezt dobálja fel állandóan, de frissítés az nincsen sehol. Az utolsó beta-n vagyok.

Milyen build szamu beta okozza ezt nalatok?

18B5083a

vettél fel róla hibajegyet?

Nekem is az a build csinálja mint fent,amugy meg tudod hogy nem vagyok nekik mérvadó mivel nem vagyok fejlesztő, így hiába jegyezek egy beta-ról, főleg hogy az developer és nem a public

[A hozzászólás további része törölve.]

a béta használatával kötelezettséget vállaltál arra, hogy minden hibáról veszel fel hibajegyet. nem érdekes, hogy mit gondolsz, szerinted mérvadó vagy-e nekik vagy sem, a béta miatt kötelezettséged van jelenteni ezeket.

Jó ok! De nekem ez csak a gugli fordítóval megy sajnos és azt meg 90%-ban nem is értik, ez a tapasztalatom, mikor rendszerint több levélváltás után és nem történik tovább semmi mert feladják. Pedig már úgy szoktam, hogy többször oda-vissza fordíttatom addig ameddig kb nem lesz azonos.

Ugyanaz itt is, ha nagyon zavar allitsd vissza a datumot es megszunik.
Majd a kovetkezo helyre teszi, volt mar ilyen :).

A dátumot? Annyira nem zavar hogy a “múltban éljek” ha engedné az időutazást is akkor már jobban érezném magam :crazy_face: :grinning: :crazy_face:

Lehet megjelent a végleges 14.2-es?Most jön le és 30 perces időt ír…