Elérhető a negyedik iOS 15.2, iPadOS 15.2, watchOS 8.3, tvOS 15.2 és macOS Monterey 12.1 béta

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető a negyedik iOS 15.2, iPadOS 15.2, watchOS 8.3, tvOS 15.2 és macOS Monterey 12.1 béta - Szifon.com

Kicsit több mint két héttel az az előző béták megjelenése után az Apple ma este 7-kor elérhetővé tette az iOS 15.2, az iPadOS 15.2, a watchOS 8.3, a tvOS 15.2, illetve már tegnap a macOS Monterey 12.1 negyedik bétáját. Az újdonságokról hamarosan új cikket teszünk közzé, ha valami drasztikusan új dolog bukkan fel. Felfedeztél valamit,…

Sziasztok!

Pontosan nem tudom melyik beta után, de ennél a verziónál is safariban az origo.hu azt csinálja h görgetem lefele, majd már másodperc múlva mintha befagyna megáll, aztán ilyen 4-5 mp múlva megy tovább.
Ezalatt a “fagyás” alatt ha kilépek megy minden más app… szóval csak maga a safari áll le. Semelyik másik oldalnál nem vettem még ezt észre. Nektek is ilyen??

Szia. Nekem is ugyan ez a helyzet, de nem beta, hanem IOS 15.1. Már a 15-re való frissítés óta ilyen, Érzésem szerint kevés a ram ehhez az operációs rendszerhez. iPhone7. Remélem tévedek és javítják. Nekem a 15-re való frissítés óta, ha a képernyő lezárása előtt, sok mindent csináltam, akkor elfelejti lezárni a készüléket és világít folyamatosan. Úgy gondolom, erre ráférne még bőven teljesítmény optimalizálás. Zsolt

Csak az Origonal csinalja, tehat valoszinuleg a weblappal van valami gond.