Elérhető a negyedik iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, tvOS 16 és macOS Ventura béta

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető a negyedik iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, tvOS 16 és macOS Ventura béta - Szifon.com

Két héttel az új rendszerek nyilvános bétáinak és egy frissített fejlesztői buildnek a közzététele után az Apple elérhetővé tette az iOS 16, az iPadOS 16, a watchOS 9, a tvOS 16, és a macOS Ventura negyedik fejlesztői bétáit. Az egyes újdonságokról hamarosan külön cikkeket teszünk majd közzé. Felfedeztél valami új funkciót, ami eddig nem volt? Írd…

1 kedvelés

Biztos, hogy a watchOS is kapott újabb béta verziót?

a cikk közzétételekor még nem jelent meg belőle az új build, ahogyan azt a cikk írja is:

Már tölthető a watch os 9 beta 4

igen, köszi, végül 1 napot késett vele az Apple, így ezt frissítettem is közben a cikkben. :slight_smile:

MacBookPro M1. Mágikus egér bekapcsolva maradt . Nagyon gyorsan lemerült a gép…

Most láttam a második public beta-t is, a párom telójára ment fel épp.

Mennyire “stabilak” ezek a béták mik a tapasztalatok?

Nekem a dev. van fent ez most szinte hibátlan, persze még a hivatalosokkal is előfordul néha, hogy valakiknél valami nem ok. (12mini)
A public is egészen jól teszi a dolgát a párom XR-jén egyelőre.

iPad tapasztalatok esetleg?

bármikor ki tudod magad is próbálni:

  1. biztonsági mentés az iPadről számítógépre, és ennek a mentésnek az archiválása.
  2. béta profil tekepítése az iPadre.
  3. frissítés a bétára.
  4. ha nem vált volna be a béta, helyreállítási módba teszed az iPadet, majd visszaállítod számítógéppel a hivatalos verzióra.
  5. ezután visszateszed az adataidat az 1. lépésben készített biztonsági mentésből.

Köszi!