Elérhető a negyedik iOS 18, iPadOS 18, watchOS 11, tvOS 18, visionOS 2 és macOS 15 béta

Szia! Kipróbáltam a megadott infók alapján, de semmi hatása nem volt. Illetve csak annyi, hogy a Yettel IPv6 letiltó még a meglévő Telekom 5G is elvette. :slight_smile: Ezért le is töröltem.
De a mai napon kimentem Ausztriába. A Yettel átállt az A1-re, a Telekom pedig a Telekom Magentára. Ott is rápróbáltam és láss csodát, mind a kettőn jött az 5G simán, pedig bent voltam jócskán a hegyek között. Amikor visszértem a hazai szolgáltatók hatókörébe újra volt a Yettel 4G és 5G lefedettségtől függően. Na most erre mit mondanátok. Ismétlem, az IPv6 tiltást még itthon töröltem az újraindítás után és azután is csináltam még egyet. Valami ötlet?

most akkor nem értem. akkor már működik?

Szia! Nem gyógyult meg. Kint működött, itthon fél napig. Nyaralásból hazajöttem és wi-fi hálózaton újra végigvittem az IPv6 letiltási procedúrát és így már probléma mentes mind a Yettel, mind a Telekom. A Yettel ügyfélszolgálat persze csak értetlen, nem értik mi lehet a baj a rendszerekkel.

tehát akkor az IPv6 letiltásával megjavult – és akkor ez meg kellett oldja már 1 héttel ezelőtt is.

Szia! Igen és nagyon köszi mindenki segítségét! Jó csapat vagytok!