Elérhető a negyedik iOS 18, iPadOS 18, watchOS 11, tvOS 18, visionOS 2 és macOS 15 béta

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető a negyedik iOS 18, iPadOS 18, watchOS 11, tvOS 18, visionOS 2 és macOS 15 béta - Szifon.com

Két héttel és egy nappal az előző fejlesztői béták közzététele után az Apple elérhetővé tette az iOS 18, iPadOS 18, watchOS 11, tvOS 18, visionOS 2 és macOS 15 Sequoia negyedik fejlesztői bétáját is. Ezek mellett egyébként az Apple közzétette a következő RC-ket is: iOS 15.8.3 RC (19H386), iOS 16.7.9 RC (20H348), iOS 17.6 RC (21G79),…

iPhone 13 mini-n elment vele a mobilnet. :slight_smile:

Akkor is, ha kikapcsolod profillal az IPv6-ot? Nekem szorakozik par honapja a Telekom es neha nem adott csak IPv6 cimet.

melyik szolgáltató? nekem Telekommal nem csinál ilyet a 14 Pro.

abba viszont belefutottam, hogy folyamatosan leveszi a fényerőt a legalacsonyabbra (FB14455354, 10-nél több hasonló jelentést ír a Feedback Assistant).

Bekapcsolt always onnal nem csinalja a 15 Pro Max, ha kikapcsolom az always ont, akkor csinalja. Szoval, ideiglenes workaroundnak bekapcsolhatod.

igazából csak akkor csinálja, ha emelés az ébresztéshez mellett ébred fel, az oldalsó gomb megnyomására minden esetben jó a fényerő.

Akkor is.

Yettel és fizikai és eSIM-mel is. Másopercenként felvillant az EDGE aztán ennyi. Restart után is megfigyelhető volt, hogy kb. 1,5 perc alatt volt képes beregisztrálni a hálózatra.

Mindegy, visszaálltam 17.5.1-re mert kell a mobilnet, pont a kövi 2-3 hétben (mire megjönne a b5, nem tudom kivárni).

Redditen másnak is lett hasonló hibája, ill. a te jelenségedről is van bőven bejegyzés.

Sziasztok! Nálam is ledobta magát a Yettel esim mobilnete. Érdekes módon a Telenor esim hibátlanul működik. Mind a kettő 5G. iPhone 15 a készülék.

a Yettel és Telenor egy és ugyanaz. nem Telekom akart lenni a másik?

1 órával ezelőtt érkezett egy frissített beta 4-es build (22A5316k) az iOS 18 és iPadOS 18 esetén.

az Emelés az ébresztéshez használatával felébresztett készülék alacsony fényerejét a jelek szerint ez javította, a Yettel mobilnetet én nem tudom tesztelni, frissített changelog pedig egyelőre nincs.

@Burgatshow megnézed, hogy a tegnap esti frissített beta 4-es builddel rendben van-e a mobilnet?

Szia! De igen, bocs. Most töltöm. Beszámolok az eredményről.

Sziasztok! Örömmel jelentem, hogy a Yettel továbbra sem ad mobilnetet, de a Telekom legalább még mindig üzemel. Korábban olvastam ezt az IPV6 beállítást. Azt hol találom a rendszerben?

Itt, a Gyakori kérdések: mit tehetünk, ha problémánk van a mobil internettel? - Szifon.com cikkben van egy " Az IPv6 letiltása a mobilhálózat esetén" resz, ott vannak a letoltheto profilok. Ha megnyitod a linket telefonrol, szerintem onnan tudni fogod telepiteni (en eddig mindig airdroppal kuldtem at a telefonomra). Mivel ezek elegge regen keszultek, ha sipakol, hogy nem megbizhato es nem engedi felrakni, akkor gyartanom kell majd ujakat.

Sajnos nem segített, de azért nagyon köszi!

Megjelent a 18.1 beta

A legfrissebb public beta után nekem is megadta magát a Yettel mobilnet, de most ez az IPv6-os letiltás + újraindítás megoldotta a problémát :slight_smile:

Én még várok türelmesen. Honnan töltötted le a fájlt?

ezek szerint akkor nem próbáltad ki az IPv6-ot letiltó profilt, ami benne volt a linkelt cikkben, ahogy azt @Czo le is írta?