Elérhető a nyolcadik iOS 14.5, iPadOS 14.5 és macOS Big Sur 11.3 béta


Itt már elkezdett haldokolni a gép.

Ha esetleg a Statisztika oldalra vagy kíváncsi:

Hat, azon tul, hogy tovabbi kerdeseket tennek fel, soha nem lattam hasonlot az elmult 20 evben. Szoval azon tul, hogy mindig reportolgatod, hatha lesz mas is aki hasonlot reportol (mellekelve a sysdiagnoset is), mast tenni nem tudsz. 1 report nyilvan nem report.

1 kedvelés

Eddig Snow Leopard óta soha nem volt velem sem ilyen… :sweat_smile:
Megj.: Chrome vagy Firefox-on nincs ez a probléma.

Hát, az marad… Nagyon remélem legalább a következő major OS frissítésre kijavítják. Redditen volt pár user akiknél ilyesmi probléma volt, de nem Safarin hanem valami más alkalmazáson (azthiszem Discord), és az ki is lett javítva egy alkalmazás frissítéssel.

másik user alatt is ez van?

Igen, az user nem számít.

és clean installt is próbáltál már? mert én sem futottam még bele ebbe soha.

Igen próbáltam, sajnos semmi nem segít. Big Sur 11.0 Béta 1 óta jelen van ez.
Mint írtam feljebb MBP15,2, iMac17,1, MBP11,1, MBA8,2 eszközökön is tudtam reprodukálni. Mindegyik eszközről reportoltam a Feedback Assistant-ba, nyílván rá se bagóznak.

Ahh, talán váltanom kell Chrome-ra, de szeretem a Safari-t mert minden megy mint a karikacsapás és az iCloud miatt minden eszközről egyszerűen elérem a megnyitott lapjaim. Na mindegy.

én nem bétázok a Mac-en, és reprodukálni sem tudom. vannak bővítmények a Safari alatt nálad? ha igen, nem lehet, hogy azok közül okozza valamelyik? látatlanban más tippem nincs. :frowning:

AdGuard van, de ha nincs akkor is ugyanúgy csinálja.
Köszi a tippeket azért.:blush:

Na a probléma megszűnt a 11.3 release verzióban. király!