Elérhető az első iOS 13.3.1, iPadOS 13.3.1, tvOS 13.3.1 és macOS Catalina 10.15.3 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/12/17/elerheto-az-elso-ios-13-3-1-ipados-13-3-1-tvos-13-3-1-es-macos-catalina-10-15-3-beta/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 13.3.1, az iPadOS 13.3.1, a tvOS 13.3.1 és a macOS Catalina 10.15.3 első fejlesztői bétáit. A watchOS-hez nem érkezett béta. A szoftverek a megszokott módon a Szoftverfrissítés menüpontban telepíthetőek az érintett készülékeken. Az újdonságok egyelőre nem ismertek, de frissítjük a cikket, amint napfény derül rájuk. iOS 13.3.1 beta 1…

Jött vodafonera 40.1-es szolgáltato frissités.
Be lehet kapcsolni a voltét! Mire lesz jo?

@szanyizoli a VoLTE (és a 40.1-es bundle) már a 13.3 óta elérhető a Vodafone-nal.

Lehet tudni, h a Telenor hol tart?

Ez igaz, de bekapcsolásnál azt írja, hogy ezt a készüléket nem hagyta jóvá a szolgáltató a hálózaton.
Ignorálva a figyelmeztetést, hívásnál visszaáll 3G-re.

Ez engem is érdekelne!

Szolgáltatói oldalon is le lehet tiltva. Esetleg hívd fel az ügyfélszolgálatot, mert nálam működik gyönyörűen.

Vagy csak simán az adott körülmény nem teszi lehetővé a VoLTE-t.

IOS 13.3.1 beta backupja visszatölthető egy IOS 13.3-ra való restore után? Vagy ez a minimális verzió eltérés is elég hogy ne működjön, mivel a beta magasabb verziójú?

Csak egyezo vagy alacsonyabb verzion keszult backup allithato vissza. Tehat, nem fog menni.

iPhone 8 -on működik normálisan a 13.3? vagy létező jelenség még mindig a hálózateldobás?

Szerintem mukodik, en sohasem talalkoztam ezzel a hibaval.