Elérhető az első iOS 13.5.5, iPadOS 13.5.5 és macOS Catalina 10.15.6 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/06/01/elerheto-az-elso-ios-13-5-5-ipados-13-5-5-es-macos-catalina-10-15-6-beta/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 13.5.5, az iPadOS 13.5.5 és a macOS Catalina 10.15.6 első fejlesztői bétáit. A szoftverek a megszokott módon a Szoftverfrissítés menüpontban telepíthetőek az érintett készülékeken. Az újdonságok egyelőre nem ismertek, de frissítjük a cikket, amint napfény derül rájuk. iOS 13.5.5 beta 1 és iPadOS 13.5.5 beta 1 A build verziószáma…

frissítés után (Catalina) ezeket törölhetem? :smiley: kösz
“Áthelyezett elemek”

megnézed, mi van benne, és ha nem kell, vagy eleve a kukában van, akkor nyilván törölhető.

Mitől lehet, hogy macOS 10.15.5 van a 2017-es Air gépemen fejlesztői béta profillal és nem adja fel a 10.15.6 bétát?

Viszont megjelent a tvOS 13.4.8 :shushing_face:

Esetleg valakinek erre ötlete?Köszi előre is!:slight_smile:

töröld le a béta profilt, indítsd újra, töltsd le újból a profilt, próbáld újra.

Megcsináltam de továbbra sem dobja fel:((

biztosan fejlesztői bétát aktiváltál rá?

Eddig is az volt… :shushing_face:

Vagy létezhet, hogy most fizettem elő a Malwarebytes vírusirtóra és az fogja meg? :thinking:

nehezen hinném. nem igazán lehet ehhez köze.

Nem értem! :shushing_face:Eddig ugyanezzel a profillal megjöttek a fejlesztői béták, de most nem…Esetleg valakinek bármi ötlet pluszban?Nagyon köszönöm!:slight_smile:

töltsd le frissen a fejlesztői központból.

Korábban is volt hasonló helyzet, de akkor vírus volt a gépen! Akkor nem dobta fel a frissítés lehetőséget. Létezhet, hogy most is ez a helyzet és esetleg a Malwarebytes nem találja meg? :shushing_face:

Most meg derült égből a beta 2-őt feldobta…:thinking:nem értem…:thinking:

hát mert közben az megjelent, ahogyan azt a friss cikkünkben is írtuk. :slight_smile:

Igen persze láttam!Csak eddig nem dobta fel ugye az elsőt azt hittem valami para van,ezen rugóztam egy ideje…:thinking:De akkor nem értem hogy nálam hogy hogy átugrotta az elsőt?:thinking:

hát ezt passz. valami anomália volt, aztán legalább akkor most ezzel a verzióval ez megoldódott.