Elérhető az első iOS 15.2, iPadOS 15.2, watchOS 8.3, tvOS 15.2 és macOS Monterey 12.1 béta

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető az első iOS 15.2, iPadOS 15.2, watchOS 8.3, tvOS 15.2 és macOS Monterey 12.1 béta - Szifon.com

Két nappal az iOS 15.1, iPadOS 15.1 és watchOS 8.1 megjelenése után az Apple ma este 7-kor elérhetővé tette az iOS 15.2, az iPadOS 15.2, a watchOS 8.3, majd pár órával később a tvOS 15.2, és egy nappal később a macOS Monterey első bétáját. Az újdonságokról hamarosan új cikket teszünk közzé, ha valami drasztikusan új dolog bukkan…

Már 3 órája töltődik:(((

Azért ezzel a 15-tel vannak gondok bőven ahogy látom, mert talán ennyire gyorsan nem jutottunk még el az IOS X.2 -höz sosem. Bár nálam néhány apró problémától eltekintve jó volt a nyár eleje óta szinte mindegyik beta. Pont ezért csodálkozom a tempón, de hát ha kell hát kell.

Kezdd újra akkor mert nekem kb 2 perc volt míg lejött, na jó talán 3 és már tolóckodik is felfele. Vagy kapcsoltasd a netedet nagyobb sebességre. :crazy_face: Ja vágom, nálad a teló a gazdájára ütött ? :grinning: :roll_eyes: :grinning: (hát ezt nem tudtam kihagyni

Gyors netem van, de több, mint 6 gigát írt ki a 15.2-re :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nálam is kb úgy és mégis fürge volt mint egy ürge-gyík.
OTA v gépről tolod?

11 pro max és ota-ról :grinning:Újra kezdtem és még mindig 10 perc van a letöltésből :joy:

Remélem egy plusz háttérkép lesz benne :joy: :joy: :joy: :joy:

Ja az lehet, de akkor kb 1000K-s :smiley: :smiley: és animált is :crazy_face:
Akkor kb csak az jön le

Csak napszaknak megfelelően változzon! :joy: :joy: :joy: :joy:

Na én sem jártam vele jól, lehet, mert már fel is ment közben töltőn is volt és most szembesültem a ténnyel, ez egy igazi téli IOS lehet mert komolyan forró lett a cucc. Ha ezt mindenki felteszi és így jár, az lesz ám a globális felmelegedés! :crazy_face: :crazy_face: :crazy_face:

Még 48 másodperc megőrülök! :crazy_face: :crazy_face: :crazy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :joy: :joy: :joy:

Nálam is kihalt minden és még csak nem is tudom az újdonságokat… :sweat_smile: :joy: :joy:

Úgy merül a telefon, mint a Titanic! :open_mouth: iPhone SE 2020 (100%) akkumulátor…
1-2 perc alatt 4-ot esett hirtelen, rosszul kezdődik.
Remélem reggelre összeszedi magát, ha nem akkor megy vissza a régi!
Felesleges körök megelőzése: Igen ez egy béta verzió! :slight_smile:

Igen egyrészt beta, na meg hát dolgozik ilyenkor mint állat, mert talán nem csak fűtőtestet csináltak belöle, némi okostelefonos beütéssel. :roll_eyes:

Esetleg elő fordulhat, hogy ebben a verzióban végre ki javították ezt a borzasztóan idegesítő, feltételezhetően bugot ami miatt nem tudom egyesével végig nézni a stackelt notification-öket? Hihetetlenül frusztráló ez az új verzióban…

Fűteni hálaistennek eddig csak az 5S fűtött! :slight_smile:
Megjavult nap végére! Normalizálódni látszik.

Igen nálam is úgy tűnik rendbe jött minden, még a fogyasztása is mintha megint normálisra állt volna vissza. Bár ezt majd pár nap után lehet jobban megítélni. Hát nem ezzel fogok télen fűteni mégsem :smiley:

Csütörtök este megjött: Monterey 12.1 béta