Elérhető az első iOS 15.4, iPadOS 15.4, watchOS 8.5, tvOS 15.4 és macOS Monterey 12.3 béta

EESZT appban letöltöttem az Uniós igazolást. Képernyőkép. Azután telón www.getcovidpass.eu. És itt feltöltöttem a képernyőképet. Megjelent egyből, hogy a tárcához hozzáadás. Ennyi :slight_smile:

@expa tehát nem az új opcióval adtad hozzá, mert az nem érhető el a 15.4 előtt. az meg eddig sem volt kérdés, hogy más módon hozzá lehet adni.

Annyit ír, hogy csak az Egészséghez lehet hozzáadni, mert nem hitelesített. Ennyi…

JA, hogy több módszer is van/lesz. Ezt nem is tudtam :smiley:

Hát ez nem lett a legjobb beta! Nálam az óra (Series 4 LTE) hirtelen elkezdett rohamosan merülni az eddigekhez képest.

Béta…

Mindig úgy rá tudtok csodálkozni ha valami gríz van vele, tényleg nem értem mikor tanuljátok meg… :smiley:

1 kedvelés

Valamit félreértettél. Nem rácsodálkoztam, hanem közöltem és vártam ha valaki még hasonló a cipőben jár esetleg, akkor ideírja. De kaptam helyette oktatást, pedig tudom mit használok évek hosszú sora óta és igen ez ezzel járhat és ahogy eddig sok probléma ami másokat érintett engem meg nem. Arról nem is beszélve, hogy ahogy írtam ez egy series 4 ami nem éppen egy friss db, akár még akku is lehet a ludas ami pont most kezdi megadni magát, pont ezért is kerestem ilyen módon valami infót. Amugy meg igen számomra nem mindennapos az ilyen hiba sem, mert rendszerint nem fordul elő, hanem élvezettel használom őket évek óta, ha nem így lenne már régen nem tenném, mert minek szivatnám magam ha mást is lehet. :crazy_face:

De érted, egy beta szoftver esetén kb. pont semennyire nem releváns, hogy mennyire merül tőle a készülék. Kb. mint ha egy félkész autótól elvárnánk, hogy produkáljon fasza fogyasztást. Előbb guruljon, legyen tekerhető a kormány aztán ha minden jó, majd beállítjuk az injektorokat, a nyomást stb.

Ha meg nem vagy biztos, hogy milyen az akksid, akkor nézd meg egy nem bétával. Az releváns lesz.

Ebből kiindulva gondoltam leírom. Amugy hogyan is lehet erről visszalépni a nem fejlesztőire az órán?

Sehogy. Szervízben lehet csak.

Tudom azért is kérdeztem, hátha tudsz valamit amit más még nem és azért ajánlottad :slightly_smiling_face:
A következő beta esetén majd talán megint visszaáll a fogyasztása, ahogy ez volt már régebben is valamikor.

Sziasztok. Nálatok is behalt a Safariban a kereső funkció ha a képekre vagytok kíváncsiak? Nálam semmit nem lehet ilyenkor megnyitni. iPhone 12 a gép.

de az nem új, vagy megváltozott funkcionalitás, hogy jobban merül.

Miért, nem változott meg valami? :thinking:

most komolyan kénytelen leszek átírni a szöveget, noha teljesen egyértelmű, hogy az új funkciókra vonatkozik, nem pedig az olyan, a bétából fakadó, teljesen “normális” jelenségre, hogy esetleg jobban merül? ne már…

minden béta esetén előfordulhat, hogy X okból jobban merül. semmi értelme nincs újra és újra leírni, mert úgysem változik tőle semmi, hiszen ha azért merül jobban, mert béta, azt senki nem fogja tudni megoldani, csak az Apple. egyszerűen nem hírértékű. ha ekkora probléma, hogy jobban merül, akkor egyszerűen ne bétázz. ha meg bétázni akarsz, akkor meg annak ilyen következményei is lehetnek, épp ezért is béta. szerintem teljesen felesleges minden alkalommal leírni.

Nehogy átírd ezért! Csak elolvastam és pont belefért amit leírtam és igen szokatlan probléma, mert tényleg az, ha beta ha nem, nem sűrűn fordult elő eddig az elmúlt pár évben, csak talán 5-6 alkalommal a sokkal több beta-ból amit használtam a telón is és az órán is, hiszen csak azokkal használom mindkettőt mindig.

már átírtam. semmi szokatlan nincs abban, hogy egy béta esetén jobban merül –– minden egyes frissítés után, legyen az hivatalos verzió, vagy béta, mindig lesz és van, aki azt mondja, hogy neki jobban merül. egyszerűen nem hírértékű.

Sziasztok, ha az órát lefrissítettem 8.5-re, össze tudom párosítani 15.3-as rendszerű iphonnal?

1 kedvelés

nem. fordítva viszont igen, ha az iPhone-t frissíted bétára, de az órát nem.

Köszi, gondoltam!