Elérhető az iOS 12.1, a watchOS 5.1, a tvOS 12.1 és a macOS Mojave 10.14.1 harmadik béta verziója

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/10/09/elerheto-az-ios-12-1-a-watchos-5-1-a-tvos-12-1-es-a-macos-mojave-10-14-1-harmadik-beta-verzioja/

Egy héttel az előző béták megjelenése után az Apple elérhetővé tette az iOS 12.1, a watchOS 5.1, a tvOS 12.1 és a macOS Mojave 10.14.1 harmadik fejlesztői bétáját. Az iOS 12.1 beta 3 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5.1 beta 3 szokás szerint az Apple Watch appban jelent…

Hát tegnap feltoltam ezt az SE-re és a series1-re, azóta nincsen az órán semmi értesítés és a hívást sem jelzi!
Másnál is jelentkezik vagy nálam nem stimmel valami?

UI.: Csináltam restart-ot és megoldotta a nagyját csak az időjárással nem akar megint rendesen együttműködni.

Nekem azóta mióta felraktam a iOS 12.0.1-et a i8-ra nem megy az iWatch s3-on a hangalapú szövegbevitel, sem a messengeren sem a viberen. Sőt az üzeneteket sem akarja mindig betölteni az órán, de van hogy nem is jelez ha üzenet vagy hármi más érkezik a telefonra. Bár nem tudom van e köze hozzá a frissítésnek.

Na igen csak ez itt a 12.1 beta3 -ról szóló cikk, ergo rossz helyre írtad, de majd a górék áthelyezik gondolom.:grinning:

Nállam minden oke (s2, i8)

Hasonló volt a 12 beta-k elején elég sokáig, majd az utolsóknál helyrejött és szuperül működött egészen idáig. A időjárás kijelzésével volt a legtöbb gond, mert a város másik felén még a kiindulási hely időjárását mutatta, megcsinálták, erre megint elrontotta vmivel a cég. Tényleg váltani kell már mindenben egy újra, csak lehetne már kapni az eSIM-es órát itthon is a T-nél.

A város másik felét mutatja? Te szegény, nekem jó fél éve csak “- -“ jel jut az időjárás complicationből :smiley:

Az se jó! Pedig mint írtam a GM előtt kb 2-3 beta-val jó lett és eddig teljesen ok volt. Igaz most a restart óta jót mutat, de ez majd holna kiderül visszazökkent-e vagy sem.
Amúgy is a 12beta-knál sok esetben mikor felkerült újabb, másnap kellett restart hogy helyrebillenjen, viszont utána jól működtek a dolgok rendszerint. (most nem csak az óra amiről ezt írtam, a teló is kérte sok esetben azt az 1db újraindítást