Elérhető az iOS 12.1, a watchOS 5.1, a tvOS 12.1 és a macOS Mojave 10.14.1 második béta verziója

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/10/02/elerheto-az-ios-12-1-a-watchos-5-1-a-tvos-12-1-es-a-macos-mojave-10-14-1-masodik-beta-verzioja/

Két héttel az első béták megjelenése után az Apple elérhetővé tette az iOS 12.1, a watchOS 5.1, a tvOS 12.1 és a macOS Mojave 10.14.1 második fejlesztői bétáját. Az iOS 12.1 beta 2 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5.1 beta 2 szokás szerint az Apple Watch appban jelent…

Hello, a töltési hibát nem javitoták. Iphone XS Maxon

az itt leírtakat ellenőrizted?

Igen be van kapcsolva. A töltés elindul azt kikapcsol ezt csinálja 10 mpenként. Még rá nem teszem a qi töltöre. Csak ilyen deága telefonál ez hatalmas negativum.

Másik portálon azt írják, hogy a Beta 2 javítja a töltés problémát.
Amit te leírsz az nem stimmel az elhíresült problémára. Abban az esetben el se kezdi a töltést ha a teló 15 percnél többet pihent. Nálad valami más lesz. Próbáltál töltőt és kábelt cserélni?

WatchOS beta: a beta profil letöltésnél feljön az opció watchOS-re is a profil letöltést. Letölt, telepít, újraindul, viszont nem hozza fel és nem is találja a beta verziókat.
Jelenleg 5.0.1 van rajta.
Ez mitől lehet?
Köszönöm a segítséget!

Hello, nem tudom mi a probléma pontosa. De a töltöálványt Apple storeba vettem kb 2 éve az ára olyan 30-40 ezer forint körül volt. Az iphone x rendesen müködött vele a barátnöm 7+ a tökéletesen müködik vele csak az xsp nem müködik.

Én kipróbálnám a gyári töltővel és kábellel mit csinál.

a watchOS-hez ugye a fejlesztői központból töltötted le a watchOS fejlesztői béta profilt, és véletlenül sem az iOS profillal próbálod? a watchOS-ből nincs nyilvános béta, csak fejlesztői.

eSimről van hír ebben a verzióban?

Amikor letöltöttem a beta profilt elötte rákérdez hogy IOS vagy WatchOS, ebböl gondoltam, hogy van nyilvános beta.
Így már oké.
Köszönöm!

nem arra kérdez rá, hanem hogy hová akarod telepíteni a profilt, a telefonra vagy a Watch-ra.

Amikor a watchOS-t választom, akkor telepítés után a telefonon az óra beállításai között megjelenik a beta profil. Mint a telefonnál.

Egyébként mi értelme órára telepíteni az IOS12 beta profilt?

Attól mert az órára telepited az meg iOS beta profil. Nem fog működni.

semmi értelme nincsen az órára iOS profilt tenni. amikor letöltöd a profilt, a készülék azért kérdezi meg, hogy hová akarod feltenni, mert nem tudja, hogy az milyen profil.

5S-re letöltöttem az új bétát,de továbbra is ott a piros 1-es a beállítások ikonon. Másnál is? Esetleg ötlet, hogy lehetne eltüntetni? Előre is köszönöm!

elképzelhető, hogy nem a frissítés miatt van ott, hanem valami Apple ID beállítást nem csináltál meg. de ezt a Beállítások app írja is, ha megnyitod, vagy ha a frissítés miatt lenne ott, akkor a Szoftverfrissítés menüpont sávján lenne ott az 1-es.

Nagyon köszönöm! De belépve a beállításokba semelyik sávon nem jelez 1-est:)))

Köszönöm a segítséget!