Elérhető az iOS 12.2, a watchOS 5.2, a tvOS 12.2 és a macOS Mojave 10.14.4 második béta verziója

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/02/04/elerheto-az-ios-12-2-a-watchos-5-2-a-tvos-12-2-es-a-macos-mojave-10-14-4-masodik-beta-verzioja/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 12.2, a watchOS 5.2, a tvOS 12.2 és a macOS Mojave 10.14.4 második fejlesztői bétáit. Az iOS 12.2 beta 2 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5.2 beta 2 szokás szerint az Apple Watch appban jelent meg a Szoftverfrissítés menüpontban, a béta profil telepítése után;…

Nos negativumok iXnel:
-2.4Ghz wifi halozatokat eldobalja/nem is latja.
-alkalazasok kompatibilitasa
-zabalja az akkut
Pozitivumok:
-kb semmi

Xs-nél szintén kicsit többet eszik, nem nagyon vészesen és az óra is (series1) és az appstore nem tölt be csak némi várakozás után, ám ez nem biztos, hogy a szoft hibája.

Én nem WiFi-n hanem az itt letöltött restore fájlal frissitettem iTunesban, akku jobb, talán idaig a legjobb, hibát nem tapasztaltam a béta 1-ben volt hívás hiba kb 5 perc telefonálás után hívás hibával dobta a vonalat. Ezzel jó…