Elérhető az iOS 12.2, a watchOS 5.2, a tvOS 12.2 és a macOS Mojave 10.14.4 ötödik béta verziója

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/03/11/elerheto-az-ios-12-2-a-watchos-5-2-a-tvos-12-2-es-a-macos-mojave-10-14-4-otodik-beta-verzioja/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 12.2, a watchOS 5.2, a tvOS 12.2 és a macOS Mojave 10.14.4 ötödik fejlesztői bétáit. Az iOS 12.2 beta 5 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5.2 beta 5 szokás szerint az Apple Watch appban jelent meg a Szoftverfrissítés menüpontban, a béta profil telepítése után;…

Nálam mintha picit tönkrevágta volna a 3D Touch-ot.:thinking: Hirtelen az lett feltűnő, hogy ha visszafele swipe-oltam túl könnyen aktiválódott a multitask menü. Bementem a beállításokba, ahol ugye az erőt lehet beállítani, mind a három fokozaton ugyanaz az erősség marad. Csak placebo vagy tényleg jól érzem? Őszintén szolva ha ilyen lett volna eddig is, többször futottam volna bele ebbe swipeback-nél. Egyenlőre kikapcsoltam a 3D-t mert nagyon zavaró lett. Más ha tapasztal ilyet légyszi írja le. 6S

béta, akármi lehet. vegyél fel róla hibajegyet. ha bug, akkor javítani fogják.

Ez volt az első dolog, hogy hibajegyeztem, mint mindig! :blush: