Elérhető az iOS 12.3, a watchOS 5.2.1, a tvOS 12.3, az Apple TV Software 7.3 és a macOS Mojave 10.14.5 második béta verziója

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/04/08/elerheto-az-ios-12-3-a-watchos-5-2-1-a-tvos-12-3-az-apple-tv-software-7-3-es-a-macos-mojave-10-14-5-masodik-beta-verzioja/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 12.3, a watchOS 5.2.1, a tvOS 12.3, az Apple TV Software 7.3 és a macOS Mojave 10.14.5 második fejlesztői bétáit. Az iOS 12.3 beta 2 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5.2.1 beta 2 szokás szerint az Apple Watch appban jelent meg…

Sziasztok!
Valakinél előfordult már a watchOS 5.2 frissítés után, hogy az óra az egyik pillanatról a másikra 90% feletti töltöttségről elkezd merülni rohamos tempóban és 10-20 perc alatt teljesen lemerül…
Nálam már kétszer előfordult és addig merül, amíg töltőre nem tesszük az órát.
Rögtön frissítettem a megjelenés után, szóval vannak napok, amikor semmi jele a dolognak…
Elég zavaró és azóta csak töltővel indulok el bárhova :frowning:
Egyébként Series 4 az óra típusa…

1 kedvelés

Frissítés után pár nappal fordult elő egyszer azóta nem volt. Nekem kb 1,5 óra alatt merült le 90%-ról. Series 4

Nálam most olyan zavaró (hiba) dolog keletkezett frissítés óta, hogy miközben zenét hallgatok fülhallgatóval, és be rakom a telefont a zsebembe, ugye fejjel lefelé :smile: akkor mindig fel dob egy értesítést, hogy a csatlakoztatott kiegészítők beállítása , és persze ilyenkor a zene le halkul a pittyegés miatt, és ugye rendszeres használatkor ez eléggé idegesítő. Másnál is elő jött ez a frissítés óta?

jónéhány watch alkakmazás (amelyik nem támogatja a magyar nyelvet) tréfásan kinai vagy koreai jekekkel szórha meg a menüket, ha átállítom az órát angolra, nincs hiba. ( Xs,S4 - beta mind a kettő) lehet valahol állítani hogy ne használjon távolkeleti jeleket az órám?

Nem lehet, hogy a “tavolkeleti” nyelv elorebb van a listaban? Az appok a nyelvek sorrendje szerint jelenitik meg feluletuket, helyezd az angolt a magyar utan!

Kitöröltem a japánt… helyreállt a rend(a német és az angol és az orosz után volt, mégis bekavart… orosz jelek nem voltak…)