Elérhető az iOS 12, a tvOS 12 és a macOS Mojave újabb béta verziója

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/08/27/elerheto-az-ios-12-a-watchos-5-a-tvos-12-es-a-macos-mojave-ujabb-beta-verzioja/

Az utóbbi béták meglehetősen hektikusan érkeztek az elmúlt napokban, de most mintha valamelyest helyreállna az ütemezésük, mert az Apple elérhetővé tette az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave újabb fejlesztői bétáját. Az iOS 12 beta 11 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői iOS béta profil telepítése után; …

Publikus Beta is tölthetö

iPad mini2 most nagyon rákapcsolt a sebességre. Már nem levélnehezék

iPhone 8plusson semmi, de ipaden már jelzi a frissítést, ez miért lehet?

Sziasztok! iPhone X-en eddig rendben van minden, az utolsó beta óta ezzel a frissítéssel észrevehetően gyorsabb a készülék, nincsenek akadások, és az akksi idő is rendben van.

Ha zenét halgatok BT fulessel és jön be egy hívás és azt a fülessel veszem fel akkor az órán a bejövő hívás tovább cseng.

nekem nem :slight_smile:

Milyen headseted van?

Nekem tegnap kezdte írni, hogy van frissebb a beta verziónál, frissítsem…de nincs újabb verzió. Iphone se, 16A5365b

1 kedvelés

Nálam is ugyanez van, minden egyes feloldás után jelzi.(8 plus)

Nálam is mindíg felugrik ez a frissítéses ablak. Biztos ez az új 2FA az Appletől :grin:

Ilyet…van erre valami workaround h ne dobálja fel a frissítést?

töröld le a béta profilt.

Sajnos nem jött be, de köszi

valóban nem fogja megoldani, mert egy bug az iOS 12-ben, ami miatt a rendszer azt hiszi, hogy le fog járni, holott nem. majd javítja az Apple, nem lehet mit tenni vele.

Ha valakit nagyon idegesít akkor állítsa vissza a dátumot két nappal.
És megszűnik a probléma ideiglenesen.

1 kedvelés

Csak a magyar verziót érinti, vagy a többit is? Ha a többit is, akkor szerintem gyorsan jön az új béta verzió…

A többit is.