Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave hetedik béta verziója

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/08/13/elerheto-az-ios-12-a-watchos-5-a-tvos-12-es-a-macos-mojave-hetedik-beta-verzioja/

Egy héttel a hatodik béták megjelenése után az Apple elérhetővé tette az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave hetedik fejlesztői bétáját. Az iOS 12 beta 7 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5 beta 7 szokás szerint az Apple Watch appban jelent meg a Szoftverfrissítés menüpontban, a béta…

Ez eddig is volt?

Az iPad vissza lett vonva? Mert nálam nem jelenik meg fejlesztői acc alatt.

Ahogy nézem letölteni le tudom csak ota nem jelenik meg. Na mindegy.

Ota nekem se jelenik meg a telón.

Nekem felment telóra, és az órára.
Telón elég bugosnak tűnik, gondolom ezért lett visszavonva.

A jelek szerint az OTA-t az Apple átmenetileg visszavonta, aminek az oka a fejlesztők által tömegesen jelentett, akadozó működés, amit mi is tapasztalunk, még az iPhone X esetén is. Nehezen tudjuk elhinni, hogy egy ilyen probléma senkinek ne tűnt volna fel az Apple fejlesztői közül.

Aki eddig nem frissített, annak azt tanácsoljuk, hogy egyelőre NE is tegye.

Értem én, hogy béta de ezt, hogy engedték ki??? Senkinek nincs ott egy telefonja, hogy előtte feltegyék és kipróbálják?

Én este letöltöttem, de nem telepitettem, mondom majd reggel. Ma meg már nem engedi telepíteni, bár mutatja a beállítások ikonon.

Majd ma estére vagy holnapra jön frissítés. Akkor ezt törölni kell és telepíteni fogja az újat.

Lehet hogy úgy müködött nekik is, mint nekem pl, tökéletesen.

És hogy tudom torolni ha már nekem felment?

sehogy. majd jön az újabb verzió.

Köszönöm

Lehet, mert nálam ugyan kicsit döcögősen indult, de azóta semmi

A public nem akar jönni…

Mert a hivatal is ravatal

mert a hivatalosat is visszavonták, ahogyan azt fentebb, illetve a cikkben is olvashatod.

Áthelyeztem, mert offtopic, legközelebb nyissunk erre külön bejegyzést plz. Autó: automatikusan elindul a zene, ha csatlakozom Bluetooth-on

Kint a iOS 12 Béta 8.