Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave második béta verziója

Nekem Series 2-n is akad az egész watchOS :frowning: Series 3-on jól működik!

Igen! Érdekes hogy csak az írja akinek 8 van…

Pont azért kérdeztem, mert nálam elkezdett jól működni és nem is akad, pedig series1-em van.
Most már megvárom hogy a telekom elkezdje árulni a watch LTE-t, addig nem váltok, de talán ősszel együtt az új telók vmelyikével fogom az új órát is beszerezni

Én is ezt tervezem, Telekom-os vagyok, gondolom meglévő előfizetés mellé tuti adnak majd valami jó konstrukciót. :slight_smile:

Amennyire tudom mint tandem kártya fog üzemelni és egyelőre teszt üzemben van a szolgáltatás, de később akár több eszköz amiben eSIM lesz , csatlakoztathatóvá válik az egy előfizuhoz. Ez a terv és jól hangzik sztem.

Sziasztok az első beta verziót ugye mindenki telepíthette…(ios12) ezt viszont nekem nem engedi frissíteni, pedig megjelenik a szoftverfeissítésben, hogy ban új beta… már csak fejlesztői telefonnal lehet?
Ötlet? Köszi!

ez egy fejlesztői béta, ezeket igazából a fejlesztők telepíthetik, nem midenki. az más kérdés, hogy ezt nem sokan veszik figyelembe. a nyilvános bétára még várni kell. esetleg töröld le a fejlesztői béta profilt, és töltsd le újra, vagy töltsd le az IPSW-t.

Az a bajom, hogy ha visszarakom az aktualis ios11-et, nem enged visszaállitani mentésből mert sajnos csak ios12-es mentésem van…:frowning: legalabb a kontaktjaimat vissza tudom menteni valahogy ios12-ről ios 11-re?

a kontaktjaid alapból az iCloudban vannak, azok szinkronizálódó adatok, verziófüggetlenek.

Köszi!:slight_smile: remelem sikerul…

Valaki teszteli esetleg X-en? Tudom hogy ez még csak a 2. béta de mennyire tűnik használhatónak? GPS jellel X-en is van probléma? Esetleg cib bnk alkalmazást próbálta valaki működik vele?

Cseles volt, mert nem az Appstore-ban jelent meg, hogy van új frissítés, hanem megnyitottam a MAC névjegyét, majd ott indítottam, hogy keressen friss szoftvert és akkor dobta fel

1 kedvelés

Valaki tesztelte már Mojave-ban ezt a dinamikus háttérkép dolgot? Nálam be van állítva, de annyi látszódik, hogy folyton, mintha éjszakai lenne a kép, fent a csillagokkal. Mindössze, ha reggel van akkor a dűne bal oldala világosabb a jobb oldala sötét, délután pedig a bal oldal sötét és a jobb oldala világos. Ez most elvileg így normális?

Hát sajnos egyikünk sem tesztelni, de automatikusan mennie kéne. 16 féle kép van lehet csak nem annyira feltűnő :slight_smile:

Okksa köszi!:slight_smile: Csak furcsa, hogy napszaktol függetlenül mindíg éjszaka van a képen:))))

Na! Eddig Dark beállításokkal használtam a MacBook Airt és úgy tapasztaltam azokat amiket korábban írtam! Nemrég átváltottam normál módra és úgy kezdtem el tesztelni ezt a dinamikus háttérképet és így működni látszik! Mondjuk kiváncsi, mivel ez még egy béta profil, lehet, hogy a működés az amerikai időzónához van igazítva! Mert 8 óra magasságában még nappali módban volt a háttérkép és most 22:16-kor kezd még csak szűrkülni, pedig most nálunk már sötét van! De így már jobban működőképes állapotot produkál, mint a sötét módban! Akinek lenne plusz tapasztalata ne tartsa magába ossza meg!:))))

1 kedvelés

Erre nem gondoltam :)) Hát szerintem az időzóna a tiedhez van, de nem tudja effektíve pontosan hol jára nap, gondolom ezt majd szépen optimalizálják.

Szia! Igen, X-en sem működik megfelelően.

Sziasztok!

Nekem az X-en kb. hetente van egyszer, hogy egy pár másodpercre eldobja a GPS-t, amúgy stabilan működik. Nem volt még vele egyéb gondom.

Appok amik biztosan nem működnek a 12 bétán: MyTelenor, IKEA Trådfri.

A többi app amit használok gond nélkül futnak, még az olyan kínai csodák is mint a Segway-Ninebot, vagy a Xiaomi Home.