Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave második béta verziója

Originally published at: https://szifon.com/2018/06/19/elerheto-az-ios-12-a-watchos-5-a-tvos-12-es-a-macos-mojave-masodik-beta-verzioja/

Két héttel az első béták megjelenése után az Apple elérhetővé tette az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave második fejlesztői bétáját. Az iOS 12 beta 2 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5 beta 2 szokás szerint az Apple Watch appban jelent meg a Szoftverfrissítés menüpontban, a…

Elérhető az iOS 12 nyilvános béta verziója

ezt most kivételesen nagyon vártam :blush:

A zárolt képernyőn az akkumulátor töltöttség alatti vonal eddig is megvolt?
A billentyűzeten amúgy nem lehet változtatni, hogy a számok és a speciális karakterek a billentyű bal alsó sarkára visszakerüljenek? Amúgy az enter gombnak örülök, mert az ios 11ből nagyon hiányzott.

iPadre gondolsz? iPaden ez új valóban. @jadeye majd berakja cikkbe is a többi újdonsággal.

sajnos a gps még mindig nem látja az eget,de egy erős 5 perc után már meg mozdul benne valami. vissza akartam álítani,de az első bétánál be frissítettem az órámat is,így várunk még 2 hetet hátha. :blush: kb egy órát vártam a watch frissítésre,remélem holnap nem csíp le 10km a 30ból :smile:

Sajnos nekem a Skype még mindig nem akar működni… :disappointed_relieved:

Az lehet, hogy még nem dobja fel a macOS Mojave beta második verzióját?

feldobta már? Nekem az iOS, watchOS-nél újra le kellett töltenem a profilokat.

Ujdonsag hogy rezeg feloldasnal is a taptic engine

Nekem feloldásnál semmi sem rezeg. Nem tudom Te milyen szifont használsz. :man_shrugging:t2:

12 rendben felment, a watch nem, vissza kellett állítani de így már jó. Telepítés után csak alma logó volt, és körülötte a csíkos sáv. Mac-re simán felment a frissítés.

@CsacsaHC @tacs007 nekünk is rezeg iPhone 8-nál.

A watchOS bétánál kell egy reset miután körbeért a kör, ott megáll. Reset és végig megy.

iOS12 iPhone 7plus, erdekes volt amikor ujraindult es rezgett

A feloldási rezgés megvan 5S-nél és SE-nél is, hol lehet azt kikapcsolni? Vagy lehet-e?

Nekem 7plus van, és nem rezeg. Ötlet?

Hát passz, azt hogy hol lehet kikapcsolni azt sem tudom, de szerintem ez így jó, mert így ha véletlen kinyitod tudsz róla.

Van valakinek mobilnettel problemaja?

Szerintem az csak a i8-ba van benne. :frowning:

Mármint a kikapcsolhatóság?

Aki watch series 1-et használ és rajta az OS 5 észrevett már olyant hogy míg a régi OS-ek esetében az időjárás localizácio nem volt a helyzet magaslatán, mert akár az egész városon átkelve is a kiindulási helyen maradt a kijelzés, az új OS-ek óta ez rendesen teszi a dolgát végre, kerületről kerületre változik.