Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave negyedik béta verziója

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/07/17/elerheto-az-ios-12-a-watchos-5-a-tvos-12-es-a-macos-mojave-negyedik-beta-verzioja/

Két héttel a harmadik béták megjelenése után az Apple elérhetővé tette az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave negyedik fejlesztői bétáját. Az iOS 12 beta 4 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5 beta 4 szokás szerint az Apple Watch appban jelent meg a Szoftverfrissítés menüpontban, a…

“Két héttel a harmadik béták megjelenése után az Apple elérhetővé tette az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave harmadik fejlesztői bétáját.“
Nem negyedik?

de. elírás volt. már negyedik.

Sokmindent javitottak…
GPS most már a régi
Screen time se crash-el, ha a family sharing be van kapcsolva
A screen time widget box-ba már belefér a teljes tartalom nincs levágva semmi.
Telenor appja javult (mondjuk ezt nem is jeleztem)
Képernyő felvétel újra működik
Ami maradt az az, hogy bejövő híváskor series 0-n csak a telszám jelenik meg a név nem.

A nem fogadott hívások már siri suggestionként jelennek meg.

A Mojave beta 4, már ma hajnaltól elérhető volt:)

pont ez van a cikkben is: “a macOS Mojave esetén pedig a Mac App Store Frissítések füle alatt telepíthető az új verzió már tegnap óta”.

Okksa azt nem figyeltem:) Viszont nekem a bétákat eddig sosem a Mac App Store-ban dobta fel, hanem, ha megnyitom a A Mac névjegyét és ott kezdek el új szoftver frissítést indítani! Ha csak simán a Store-t indítom ott nem dobja fel.

olyankor a Frissítések fülön nyomj ⌘+R-t, és akkor rá kell keressen az elérhető frissítésekre.

Rendben, ezt nem tudtam köszönöm a tippet!:slight_smile:

Szerintetek az elérhető public beta alkalmas már napi használatra?

Háttérképek újra átméretezhetőek beállításkor.

Eddig is alkalmas volt napi használatra.

Én az elejétől bétázok (iOS 12) és teljesen tökéletes napi használatra…

tudtok adni vmi tippet h mit tudnék csinálni a beépitett mikrofonnal mert mióta update-eltem mojave-re recseg a mikrofon robothang és igy diktálás sem működik.

béta. nem biztos, hogy bármit is tudsz tenni vele.

Tegnap egész nap ezzel bajlódtam, viszont este frissítettem beta 4-re és ma reggel csináltam egy Szinkronadatok alaphelyzetbe állítást és lám megjavult. Most már kiírja a nevet is mind telefonáláskor, mind pedig az uzenetekben.

Sajnos ez van a series1-en is az előzőnél is és most is, pedig reméltem jó lesz.

Köszi a tippet, S0-n nem működik a dolog, hiába nyomom meg, nem történik semmi.
Majd a következő Beta helyrerakja, már épp kezdem megtanulni a gyakran hívók telefonszámat, szóval különösebben nem érdekel, hogy ilyen :).

Az óra mindegy, kell neki idő míg szinkronizálja. Nekem és páromnak is visszatért. Türelem.