Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 kiadásra szánt verziója és a macOS Mojave beta 11

az órára külön watchOS béta profil kell. az iOS béta profil nem jó rá.

csak az órára tettem fel a beta profilt, telefonon nincsen, ezért nem értem ! És biztosan Series 1 van nem is a régi hogy ne legyen rá… :slight_smile:

de a watchOS béta profilt tetted az órára, vagy az iOS béta profilt?

watchOs béta profilt az órára

honnan töltötted le a profilt? a fejlesztői központból?

megcsinálom újra, lehet valami hiba került a gépezetbe :slight_smile:

mivel ez nem az Apple fejlesztői központja, így akkor nem lehet megmondani, miért nem működik a profil. ha nem vagy fejlesztő, akkor érdemes a nyilvános bétát használni. eztől függetlenül a watchOS-ből nincs nyilvános béta, mert ha ott beüt valami hiba, akkor nem tudod visszaállítani a működő verziót saját magad.

CarPlay Waze támogatás? Én nem igazán látom…

az iOS 12 hivatalos verziója még meg sem jelent, és ameddig a Waze nem frissül, addig nem is fog menni vele a CarPlay. az iOS 12 csak lehetőséget ad erre, de azt a fejlesztőnek kell hozzáadnia.

1 kedvelés

Sziasztok!
Frissítettem Mojave-ra, tudok beta-ról iOS-hez hasonlóan frissíteni hivatalos verzióra közvetlenül megjelenéskor?

végül egy éjszaka alatt letöltötte a 12 GM-et mind a két iPhone-ra. 5S-en szerencsére jobbnak néz ki: https://www.youtube.com/watch?v=41CxiJYdJXg&t=129s
A memóriakezelés szerintem sokkal jobb lett. Rengeteg appot elbír, még játékokkal is!

ha a legutolsó bétához illetve a GM-hez képest más lesz a hivatalos verzió, akkor igen. ha nem lesz más, akkor nem, mert akkor már az van a gépeden, amire frissíteni akarsz. ez ki fog derülni 24-én.

5S-re feltettem a GM verziót,de azóta is ott jelzi a beállítás ikonon a piros1-et folyamatosan.Valakinek hasonló tapasztalat?Köszi előre is!

1 kedvelés

Komolyan mondom ekkora rakás szart! Biztam benne, hogy az ios 12 megoldja majd a problémát… hogy a francba, hogy nem lehet egy kicsit nagyobb videót felmásolni sem a telefonrol a gépre sem fordítva??? Folyamat megszakad, komolyan mondom vicc kategória, mindjárt kidobom az ablakon!! I8+ Rakás :poop:


Valaki találkozott hasonlóval?

Eddig 2 Gb körüli volt a legnagyobb vidi amit másoltam telóról, nem jelentkezett semmilyen hiba. (11.4.1)
Próbáltad másik porton, vagy másik kábellel?

Igen, még másik telefonnal is…

:man_shrugging: