Elérhető az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 kiadásra szánt verziója és a macOS Mojave beta 11

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/12/elerheto-az-ios-12-a-watchos-5-a-tvos-12-kiadasra-szant-verzioja-es-a-macos-mojave-beta-11/

A mai keynote után az Apple elérhetővé tette az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 kiadásra szánt (GM), és a macOS Mojave tizenegyedik béta verzióit. Az iOS 12 GM természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5 GM szokás szerint az Apple Watch appban jelent meg a Szoftverfrissítés menüpontban, a…

iPad Pro kb. 3 perc volt, iPhone 8 Plus több órát ír, az Apple Watch meg nem is jelzi. Úgy vélem az Apple szerverei felmondták a szolgálatot. :wink:

5S-en és SE-n is 1h-t ír + a Mac-en 2h-t az ipsw-re. Mág ma össze szeretném hasonlítani őket, de ezzel a tempóval hosszú lesz az éjszaka…

Azt szeretném kérdezni,én fejlesztői profilal használom [ios 12] És lefrissítem gm verzióra ota -keresztül.
Későbiekben lesz valami hátrányom ha fent hagyom a fejlesztői profilt?illetve készülékbe mit másit meg a rendszerbe nagyobb terjedelmű vagy egyforma?

Hátrány nem lesz. Az lesz, hogy a következő iOS betát feldobja később. pl. 12.1 beta 1.

Ha semmi hibajavítás nem lesz kiadásig, akkor a GM lesz a hivatalos. Teljesen megegyezik majd.

Köszönöm

Akinek nagyon lassú az OTA, az szedje le a cikkben lévő direkt linkről (kb. 2-3 perc alatt lejött a 3GB ipsw), majd frissítse iTunes-on. Így gyors volt.
Már csak a watch van vissza…

Sajnos csak 400-470kB-al jön és 2h-t ír az ipsw-re :frowning:

Nekem kevesebb mint 10 perc alatt lejött az OTA ami szinten több volt mint 2GB.

iPhone-on?

Igen

A shortcut appnak ebben már nem kellett volna megjelennie?

a Parancsok app az iOS 12-től különálló, az App Store-ból letölthető app lesz, így egyelőre nem jelent meg.

1 kedvelés

Ebben a betában a Watch leszinkronizálja már a névjegyeket? Régebben volt gond…

Én este el kezdtem letölteni a public bétát, 8 Plus-ra kb 8 órát kírt, az imént keltem, mostanra ott volt a telón installált állapotban

iPhone X link hiányzik a cikkből. Azt csak OTA lehet frissíteni?

CarPlay-ról mi a hír?

@kovbandi azt már jó pár bétával korábban javították.

@olivercsizmazia amikor a cikket kitettük, még nem volt link az iPhone X-hez a fejlesztői központban, de már van, úgyhogy mindjárt frissítem a cikket. >> frissítve. :slight_smile:

@hogyo a CarPlay esetén az appok csak az iOS 12 hivatalos megjelenése után fognak várhatóan frissülni.

1 kedvelés

Danke!

Nekem olyan kérdésem lenne , hogy hogyan tudom telepíteni az apple watchra az watchos5 Gm verziót? A telefonomon az ios 12 Gm változat van , az órán a beta profil telepítve van de nem jelenik meg? Köszi előre is a választ!