Elérhető az iOS 12 kilencedik, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave nyolcadik béta verziója

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/08/20/elerheto-az-ios-12-kilencedik-a-watchos-5-a-tvos-12-es-a-macos-mojave-nyolcadik-beta-verzioja/

Egy héttel a hetedik, illetve hat nappal az iOS 12 nyolcadik bétájának megjelenése után az Apple elérhetővé tette az iOS 12, a watchOS 5, a tvOS 12 és a macOS Mojave újabb fejlesztői bétáját. Az iOS 12 beta 9 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5 beta 8 szokás szerint az Apple Watch…

Nekem nem dobja fel az OTA…

majd feldobja.

Volt már valaha Beta9 valamelyik iOS-ből?

11-ből is volt. Aszem 12 volt abból az utolsó…

Nekem továbbra se ajánlja fel OTA-n a frissítést.

fejlesztői vagy nyilvános bétát használsz? mert ez egyelőre csak a fejlesztői.

Sziasztok! Eloszor szeretnek beta profilt(nyilvanosat) kiprobalni! Vegignyalaztam a leirasokat, csinaltam biztonsagi mentest, a mentes mappajat kimasoltam Windowson egy masik helyre is, ugymond archivalas keppen. Letoltottem a gepre az IPSW fajlt is abban az esetben, ha vissza kellene raknom az elozo verziot. Egy valami viszont nem tiszta. Azt ertem,ha az utolso beta buildje megegyezik a hivatalos verzioval akkor mar nem fog megjelenni beta profil alatt megint, ha nem akkor megjelenik es lehet telepiteni. Nos ha en nem szeretnem a vegleges verzio utan megkapni a kovetkezo betakat es torlom a beta profilt, ugye nem vesznek el az adataim, illetve a legfrissebb hivatalos verziokrol kapni fogom az OTA frissiteseket? Eloszor csinalok ilyet IOS-en, valahol el kell kezdeni. :slight_smile:
Koszi

Fejlesztői

Raadásul közben elkezdte a watchOS telepítésének az előkészítését…

Természetesen ha a béta profilt letörlöd, minden megmaradt a telefonon, illetve nem fog több béta sem érkezni a készülékre!

Koszonom a valaszt.

1 kedvelés

Nyilvanosnal meg csak a béta 7 elérhető úgy tudom.

Sziasztok!

Nektek sem megy az Ikea okos izzó TRÅDFRI app ? IOS 12 IPeden air 2 összeomlik miután elinditom. Többször probáltam, újratelepítetem de sajnos nem javul. Nekem ez az egyetlen app ami nem megy
egy de jó lenne…

Újra kellett rakni a Profilt …

vegyél fel róla hibajegyet az Apple-nek (is), mert lehet, hogy az ő hibájuk (is): https://szifon.com/2015/01/18/gyakori-kerdesek-hogyan-kuldheto-visszajelzes-az-apple-nek/

ugyanakkor azt tartsd észben, hogy épp az ilyen hibák miatt is béta egy béta.

Nekem a watchOS- nem dobja fel frissítésnek. Pedig jólenne mert az animált óralapok nem működnek csaka mickey

5.0 (16R5349a) Ez van most. Nektek mennek az animált számlapok?

nem működnek. ismert hiba, a béta changelogjában is benne van, amit a fejlesztői központba belépve el is olvashatsz. egyelőre nem oldották meg.

Hát ha lepke annyit tesz hogy nyitogatja a szárnyait és a meduza úszik, akkor nálam teszik a dolgukat rendesen gondolom, mert eddig sosem használtam egyiket sem.