Elérhető az iOS 12 nyilvános béta verziója

Februárban cseréltek benne akkut.
Én arra gyanakszom hogy a szoftvereket mar 11-re, vagy inkabb 12-re fejlesztik, ezert műlödnek lassabban és nem megbízhatóbban a szoftverek.
Ha próba után nem tudom visszarakni a 10.3.3-at sehogy az nagy baj… vegyek újabb telefont, hogy normálisan tudjam használni vajon?

Természetesen nem tudod vissza rakni. Nyilván idővel érdemes majd cserélned.

Én most frissítettem, összességében úgy fél óra alatt hiba nélkül feltelepült az iPhone 6s Plus telefonomra. Annyi nehézség adódott, hogy a bejelentkezéskor a jelkód megadása előtt meg kellett nyomni a főgombot, csak azt követően tudtam begépelni. Belépés után viszont nem kínálta fel a Sim lock feloldását. Ezt azzal orvosoltam, hogy aktiváltam a Repülőgép módot, aztán annak kikapcsolása után simán jött az egyébként megváltozott ablak. Tettem néhány kísérletet és ki-be kapcsoltam a telefont, de gyakorlatilag ugyanezeket a jelenségeket produkálta. Ezután kikapcsoltam a Sim lock funkciót : ( Nem találom viszont a “Ne zavarjanak” beállításokban az értekezlet mófot. Nyilván szeptemberig még folyamatosan hangolják a rendszert, de ami már most pozitív azok az új funkciók és a megnövekedett gyorsaság. Az iOS 12 béta nálam eddig jól vizsgázott, gyorsan és akadásmentesen fut. Ha még is “rendetlenkedne” hát Istenem…maximum visszateszem a biztonsági mentésből a 11.4-et.

Mielőtt szivatod majd magad a visszarakással, mindenképp próbáld a restartot, nálam előfordult pár bibi és rendszerint megoldotta de az appok nagyrésze még nem feltétlenül kompatibilis teljesen a 12-vel, ezért is lehetnek nyűgök a beta-ság mellé.

Köszönöm a jótanácsokat rendes tőled, hogy írtál. Eddig szerencsére a leggyakrabban használt funkciók hibamentesen futnak: telefonhívás-fogadás, üzenetek, naptár, jegyzetek…stb, de másban sem láttam problémát. Remélem, hogy ez a jövőben is így marad és ahogyan haladunk a végleges kiadás felé, egyre csak jobb lesz. Gondolom, hogy a “bétaság” miatt nem találom még a “Ne zavarjanak” alkalmazásban az értekezlet funkciót.