Elérhető az iOS 12 nyilvános béta verziója

Már kipróbáltuk, az alkalmazásoknak kell frissülniük, addig nem látja sajnos a CarPlay például Waze-t.

Sziasztok. Miert van az hogy ha Iphone X el csinal az ember pl egy porte kepet/szinpadi fény, mono szinpadi fény/ egy kis idő utan a galeriaban visszaáll a kép eredetibe!? :slight_smile: ios 11.4

Sziasztok,

GM verzióra sokat kell még várni? Mennyire használható a mostani verzió ? Eddig csak a GM megjelenésekkor mertem az előzőket telepíteni.
Nekem bejön az új szifon felület!

Nekem a 6S+ sajnos lassabb lett. Még a Geekbench is kevesebbet mért. Érezhetően akad is a rendszer elég sokszor.

1 kedvelés

Szép napot!

Valakinek feltűnt hogy a fotó app nem tartalmaz “Videók” albumot? Valakinek van más megoldása rá, esetleg más is bele szaladt? Előre is köszi a válaszokat.

Én gépre nem tudok csinálni bizt. mentést mert lehetetlen
csinálni 60GB szabad helyet a telefon mentésének

icloud-ban van mentés. Kérdés : ios 11-ről készült biz
mentés meddig marad meg ha felteszem ios12-t?

illetve felhőben lehet biztonsági mentést “menteni”?

Minden évben valamikor szeptember elején jelent meg a végleges GM. :slight_smile:

Megjött a macOS Mojave Public Beta is

nyissak egy bejegyzest neki a beta kategoria ala?

Az iGO-s dolgokat áthelyeztem ide: iGO / NNG kibeszélés

Csak jelzésértékű megjegyzés akart lenni azok számára, akik hozzám hasonlóan várták már.

Nem volt szó valami dark mode-ról?:slight_smile:

nem volt szó dark mode-ról. https://szifon.com/2018/06/06/ios-12-beta-a-leggyakrabban-feltett-kerdesek/

Az valos informacio hogy az ios 12-t lehet majd szemmel vezerezlni?

Nem, de a fejlesztőknek van lehetőségük a szemet követni, ergo egyes appok lehet irányíthatóak lesznek.

i8 plus készüléken semmi sem változott. Nekem az animációk ki vannak kapcsolva, hogy lassabban merüljön a készülék. Azokat vissza kapcsolom, akkor látom, hogy pörgősebb, azaz az animáció lett gyorsabb, valamint szerényebb erőforrást igényel, mint eddig. Viszont kikapcsolva az animációkat totál ugyan az az egész, eddig is egy pillanat alatt nyitotta meg a kamerát, vagy bármi mást, pont, hogy az animáció fogta vissza és lett érzésre lassabb. Nekem az a véleményem, hogy sebességre egyszerűen kevesebb erőforrásra van igénye a rendszernek, hogy az animációkat betolja, valamint ezeken gyorsítottak is és semmi más. Lehet stabilabb lesz az új rendszer, de sebességre semmi változás nincs, akinek gondja van az offolja az animációkat és kész.

Sziasztok! Azt szeretném megtudni a korlátozások menüpont hova került az iOS 12 bétájában?
Köszi!

Szia! Beállítások - Képernyőidő - Tartalmi és adatvédelmi korlátozások.

1 kedvelés

Sziasztok,

Napról-napra érezhetően romlik 10.3.3 a 6S-emen. Szerintetek érdemes megpróbálkoznom a 12bétával? Nagyon félek tőle, mert a 11 és a 12béta esetén is minden 6s tulaj azt írja hogy lassul és rosszabb lesz tőle a telefon.
Én a mikrolaggok miatt váltottam anno droidról iosre, de nem élném túl, ha ez is elveszne az új sw-vel! Köszi a válaszokat előre is!!!

Először is, valószínűleg nem szoftver, hanem hardver hiba lehet a dolog, az akkumulátor romlásával. Tehát a szoftver lassíthatja a készüléket az elöregedett akkumulátor miatt. Érdemes tehát felrakni a legfrissebb 11.4-es rendszer, amiben már benne van az iOS 11.3-ban elérhetővé vált akkumulátor állapota funkció.

Ezután, ha még mindig problémát észlelsz és nem akkumulátor hiba, akkor ezt a cikkünket olvasd el, vagy pedig frissíts iOS 12 publikus bétára, de az továbbra is béta szoftver.