Elérhető az iOS 14.3 és iPadOS 14.3 RC 2, és a macOS Big Sur 11.1 RC

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/12/10/elerheto-az-ios-14-3-es-ipados-14-3-rc-2-es-a-macos-big-sur-11-1-rc/

Mindössze kettő nappal az iOS 14.3 és iPadOS 14.3 RC verziója után az Apple este 7-kor elérhetővé tette ezek második RC-jét, illetve a macOS Big Sur 11.1 esetén is megérkezett végre a kiadásra szánt változat. Arról egyelőre nincs információ, hogy miért érkezett második RC az iOS 14.3 és iPadOS 14.3 esetén, de nyilván olyan hibákat javított…

Én ezt nem értem,nekem nem ajánlja fel a MacOS Big Sur telepítését …miért ?
Most akkor letölthető vagy még mindig Béta változat ?

Beta. :slight_smile:

ott van a címben és a cikkben is többször, hogy RC. az RC az a kiadásra szánt változat, nem a mindenki számára elérhető.

Ez azt jelenti, hogy majd a végső verziónál is lesz egy 14.3, majd pár nap után újra megjelenik egy 14.3?..

természetesen nem. a hivatalos verzió egyszer fog megjelenni. ha újabbnak kell megjelennie, az új verziószámot fog kapni.

RC avagy Release Candidate vagyis kiadásra szánt változat de ez még mindig béta tag-t kap, ez után jön a hivatalos változat ha a kövi az lesz, mert dönthet úgy a vállalat, hogy leveszi az RC-t és visszarakja béta-ra.

meg sem lepődöm már rajta, kb minden update-em igy kezdődik:


valamiért a kép nem jelenik meg, ide kattintva elérhető
2019 13" MBP

Aki feltette a 11.1-et régebbi gépre mik a tapasztalatok safari jobb esetleg vagy ugyan úgy zabálja a memóriát? Nekem egy 2015 MacBook pro van 2,8 GHz Négymagos Intel Core i7 processzor 16GB ram
És azon gondolkodom, hogy felmerjem e tenni?

Hányszor indul újra a gép kb Big Sure telepítésnél nálam már vagy 5 szőr van alma logó.