Elérhető az iOS 14, az iPadOS 14, a watchOS 7, a tvOS 14 és a macOS Big Sur nyilvános béta verziója

Nálam tegnap nem ment. Ma már jó :smiley: iXR

Nálam is ott van, végignéztem egyesével minden almenüpontját, de semmi nem indokolja az 1 számot.

A kép a képben funkciót hogy lehet előhozni?

magától működik, ha valami videót játszol le, és átlépsz máshová.

Sziasztok!
Üzemidő Nálatok, hogy alakul?
Nekem iPhone XS 512gb mocsok módon merül, azonos használat alatt mint ami iOS 13.x alatt volt. Külföldi fórumon teljesen megoszló vélemények vannak…

béta esetén bármi lehet. nekem sima Xs van, nem merül jobban, mint ahogyan iOS 13-mal működött.

Sziasztok! Ez az első, amikor bétát akarok felrakni. Az lenne a kérdésem, hogy ha felrakom az iOS 14 public bétát, majd kijön a kész verzió, azt simán fel tudom rakni a beállításokban majd törölni a profilt, visszaállítás, vagy bármi féle szórakozás nélkül?

ezt eddig is minden esetben meg tudtad tenni – no persze csak abban az esetben, ha a hivatalos verziószám magasabb, mint a legutolsó bétáé vagy a kiadásra szánt verzióé. ha ugyanis megegyezik vele, akkor nincs mire frissítened, mert már ugyanaz van fent, mint ami a hivatalos is lett.

6s-en nem működik a kép a képben funkció

Sziasztok! A kérdésem az lenne a WatchOS 7-tel kapcsolatban h én mint mezei felhasználó (Tehát nincs Developer account) telepíthetem ? Működni fog?

egyelőre nincs belőle nyilvános béta, de a fejlesztői profillal bárki felteheti. ugyanakkor mivel a Watch esetén a felhasználó számára nincs kábeles visszaállítási lehetőség, ezért ha problémákat tapasztalsz, akkor azokkal vagy együtt élsz a hivatalos verzió megjelenéséig, vagy leadod egy hivatalos szervizpartnernél, hogy tegyék vissza a watchOS 6-ot, ami viszont több nap, mert az európai szervizközpontba kell kiküldeniük hozzá az órát, itthon nincs jogosultságuk erre.

Köszönöm​:pray:t2::pray:t2: . Azzal tisztában vagyok h ha felteszem akkor onnantól fogva együtt kell h éljek minden hibájával. És az iPhone-tónál sem lehet visszamenni mert az IOS 13 meg nem látja majd a watchOS 7-es órát. Ha a www.betaprofiles.com-ról leszedem a watchOS béta profilt és rá engedem a 7es rendszert az órára akkor működni fog? Nem függvénye h az accountom nem Developer?

ja hát nyilván az szintén probléma, ha párosított iPhone-on iOS 13 lesz, de ez ugye egyértelmű volt.

elvben gond nélkül megy a fejlesztői profillal fejlesztői regisztráció nélkül is, de arra semmi garancia nincs, hogy az Apple adott esetben nem kavarna-e valamit ezzel. mindenesetre eddig nem csinált ilyet.

Köszönöm a válaszod! További szép napot.

Vettem egy nagy levegőt és a hétvégén felraktam ezt az első publikus Big Sur bétát… vegyesek a tapasztalataim. Egyelőre Bug Sure-nak hívom :slight_smile:

Ami nagyon fáj

  • valami nagyon leakel mert eszi a RAM-ot rendesen. Már eljutott az OOM Kill szakaszba is úgy 2 nap után
  • insync kliens egyelőre nem megy (majd jön működő verzió)
  • Parallels csak kompatibilitás módban megy, de úgy működik

Ez is nagyon fáj, de ez inkább egyéni preferencia

  • a menü soron az ikonok vagy 2x olyan messze vannak egymástól mint Catalinában. Nem mondom, hogy nem lehet megszokni, de szerintem tök felesleges helypazarlás

Egyébként minden más működik és ha nem eszi meg a RAM-ot akkor a sebessége is rendben van

L: