Elérhető az iOS 15.7, iPadOS 15.7 és macOS Monterey 12.6 kiadásra szánt, RC verziója

Tavaly tetszett, hogy lehetett választani.
Óránál akkor most a nyolcasból a 8.7 marad?

ha az óra támogatja a watchOS 9-et, akkor az is megjelenik ma. hogy lehet-e majd 8.7-re frissíteni, és azon maradni a watchOS 9-et támogató órákon, az majd kiderül.

Hat pedig egyszerre jott mind. :slight_smile:
Es igen lehet valasztani, hogy iOS 15.7-t vagy rogton az iOS 16-t akarod letolteni. (iPadOS 16 ugye meg nincs, ott csak 15.7 elerheto)

nincs is sok értelme. aki frissíteni akar iOS 16-ra, annak felesleges. aki nem akar frissíteni, az meg eleve nem biztos, hogy a 15.7-re frissít majd.

igazából mivel biztonsági frissítések lettek a címben említett verziók, amelyek közül az egyik sebezhetőségre az Apple azt írja, hogy aktuálisan ki is használhatják épp, ami pont hogy sürgőssé teszi a megjelenést, továbbra sem értem, minek vacakoltak RC-zéssel, mikor korábban csak úgy a semmiből kiadtak biztonsági frissítéseket.

önmagában már az iOS 16 megjelenése is megterhelte a szervereket, ezt megfejelni a többivel szerintem rossz húzás volt, az App Store is megadta magát egy időre, mert nem lehetett elfogadni a frissített felhasználási feltételeket. szerintem ezt ki tudta volna védeni az Apple azzal, ha a címben említett szoftvereket kiadja még múlt hét pénteken, és úgy a sebezhetőségeket is napokkal korábban befoltozza, mint így.

Sziasztok! Igaz nem RC, hanem már a mindenki számára kiadott verzióról írnék - máshol nem találtam a helyét az üzenetemnek. A macOS Monterey 12.6 (21G115) és a Safari 16 frissítéstől rettenet lassúvá vált a MacBook Air (2015 eleje). Safari és Mail alkalmazás sűrűn kifagy, alig tér magához a bekapcsolás/újraindítás után a rendszer. Safariban a videók lejátszása is komoly problémát okoz, mert nagyon akadozik. Megjegyzem az előző verzió tökéletes volt és hibátlanul futott minden alkalmazás és weboldal - nincs leterhelve a gép. Valakinek van ötlete? Köszönettel: Vincenzo

én lefuttatnék rajta egy Onyx-ot: