Elérhető az iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 és tvOS 15 kiadásra szánt, RC verziója

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető az iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 és tvOS 15 kiadásra szánt, RC verziója - Szifon.com

Az Apple a keynote után elérhetővé tette az iOS 15, az iPadOS 15, a watchOS 8 és a tvOS 15 kiadásra szánt, RC verzióit – illetve az is kiderült, hogy ezek hivatalos megjelenése szeptember 20-án lesz. A macOS Monterey esetén viszont augusztus 30. és a beta 6 óta nem érkezett újabb build, így most RC…

Ezt figyeljétek! Felraktam az ios 15 RC-t. HomePodon sirinek kiadtam egy parancsot, ami nem futott végig. Angolul elmondta siri, hogy nem tudja a parancsot lefuttatni, elmondta a hibakódot, majd a következő furcsaságot hallottam, angol kiejtéssel ezt mondta: “ájszmeretlen hiba tortent.”. Tapasztalt vki ilyet? Kezd magyarul tanulni Siri?

Az élő szöveg funkció nem működik nálam, pedig az infók között fel volt tüntetve, mint új funkció. Vmelyik bétában még volt, aztán eltűnt. 11 Pro Max

magyar nyelvre állított készüléken nem megy. ha átállítod angolra, akkor menni fog. valamelyik bétában változtatta meg az Apple.

korrigálom, erre végül lett megoldás, csak máshova dugta az Apple, ahogyan azt lentebb @Osoulz kolléga leírta:

1 kedvelés

Az Általános/Nyelv és régió menüpontban lehet bekapcsolni az élő szöveget. :slight_smile:
Igen, elég érdekes helyre tették. Az egyik bétában kapcsolódott ki nálam is, itt vissza tudod kapcsolni.

3 kedvelés

Köszi. Hát elég béna helyre rakták, plusz beírtam a beállítások keresőjébe, és nem adta ki a találatot.

Ne erre hogyan találtál rá? Véletlenül v keresgéléssel? :thinking:

Én is egy fórumban olvastam a tippet.

1 kedvelés

Nekem a “Share with you” nem működik. Valaki tapasztalt még ilyet?

Akkor köszi hogy megosztottad itt, mert előtte mindenki csak angolul tudta használni.

mármint a “Megosztva Önnel” opcióra gondolsz? Siri be van kapcsolva?