Elérhető az iOS 16.3, iPadOS 16.3, watchOS 9.3, tvOS 16.3 és macOS Ventura 13.2 RC verziója

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető az iOS 16.3, iPadOS 16.3, watchOS 9.3, tvOS 16.3 és macOS Ventura 13.2 RC verziója - Szifon.com

Alig egy héttel az előző béták után az Apple közzétette az iOS 16.3, iPadOS 16.3, watchOS 9.3, tvOS 16.3 és a macOS Ventura 13.2 kiadásra szánt, RC verzióit. Ha valami érdemleges újdonság bukkan fel valamelyik új bétában, akkor arról várhatóan újabb cikket teszünk majd közzé. Felfedeztél valami új funkciót, ami eddig nem volt? Írd le hozzászólásban! iOS…

A Ventura csak nálam akadozik…? A “Kuka ürítés” vagy simán a törlés soha nem ér véget…
Ugyanitt használható filekezelő kerestetik (TC jeligére). Köszi.

1 kedvelés

Nalam minden ok, pedig melos gepen nyomom.

Sziasztok

Frissités óta nem tudom elérni a távoli kamera képeket Superlive plus mükődött eddig , már le töröltem újra hozzá adtam és még mindig nem működik.

Valakinek valami ötlete ??

Köszönöm előre is.

Esetleg másik kamera app-al nem működik? Régebben használtam ilyeneket és volt több alternatíva is.

Köszi néztem de én nem találtam ehhez valót

jelezd az app fejlesztőjének, hogy ezt a hibát tapasztalod a 16.3 óta. a hiba jelzéséhez NE az App Store-ban hagyj értékelést, hanem ha van weboldala vagy email címe, akkor azon keresztül.

köszi ez lesz