Elérhető az iOS 16, watchOS 9 és tvOS 16 kiadásra szánt, RC verziója

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető az iOS 16, watchOS 9 és tvOS 16 kiadásra szánt, RC verziója - Szifon.com

Ahogyan arra számítani lehetett, a ma esti keynote után az Apple elérhetővé tette az iOS 16, watchOS 9 és tvOS 16 kiadásra szánt, RC verzióit. Az Apple közben az iOS 16-ot bemutató aloldalán frissítette a megjelenés idejét is, és az szeptember 12-én, hétfőn fog mindenki számára megérkezni, karöltve a watchOS 9-cel és a tvOS 16-tal…

Na így kellene ráéreznem a kenó számokra is v a lottóéra, stb. hogy ez ma kijön.

ezen semmit nem kellett lottózni, ez teljességgel előre látható volt.

Mindig is a bemutató napján jött ki az RC.

iPhone

Szevasztok. Most már feldobnám az RC-t a telóra, de nem engedi telepíteni a béta profilt… van valami beállítás amit eszközölni kellene előtte?

Közben máshonnét tudtam telepíteni🙂.

Miert nem az Appletol telepted kozvetlenul? :smiley:

Hi!
Az előző bétánál párszor, most meg gyakran eldobja a vonalat ha órán veszem fel vagy hívok. Ma pedig a telo kezdte eldobni ha BT kapcsolódott az autóhoz. Vezetékes autó-kapcsolatnál nem tapasztaltam, viszont a Sygic az utolso beta óta rendszeresen ‘nem tudja hol van’, érdekes módon oda szegezi magát az előzö leállítási ponthoz. Tapasztaltatok ilyesmit?

(13 Pro-W7)