Elérhető az ötödik iOS 13 és tvOS 13 béta

Próbáld meg hogy indítsd el a mentést telón!Ha azt látod hogy több percig csak pörög akkor szakítsd meg, lépj ki,majd vissza!Akkor mutatja hogy sikeres volt a mentés és hogy mikor:))Nálam legalább is igy van az új bétával SE-n:))

Mint irtam, jelenleg tokeletesen ment. A korabbi betak nem mentettek. Ott barmit csinaltam, barhogyan mentettem, nem tudott lefutni.

iPhone X-el ugyanez volt nekem is. Most már jó.

Bétázás közben gyakran rakom vissza a stabilt (pl utazás előtt) ipsw restore-ból. Káros ez a mobilra? Azért csak flash…

nem káros.

Szerintetek lesz ma update? Vagy majd holnap?

szerintem nem lesz, még csak 1 hét telt el.

Szerintem a jovo heten, kb. ketto hetente szokott jonni update. Noha johetne valami, mert a jelenlegiben nekem ugy tunik, hogy a CLLocationManager nem mukodik megfeleloen.

Vá még csak 1 hét? Mea culpa, valamiért kettőnek hittem.

@Czo igen ezt én is észrevettem. Szerintem a Shortcuts automation-t is ezért kapcsolták ki, ott is feltűnt a rendszer pontatlansága (nem működése).

Azt nem tudom, nekem a hatterben futo location requestek nem erkeznek meg egyaltalan. Atturtam a dokumentaciot, de nem talalok arra utalo jelet, hogy ez kellene legyen a helyes mukodes igy nagyon remelem, hogy ez egy bug.

1 kedvelés

Konkrétan volt location alapú triggerem (Swarm check in automatizálás) és hiába voltam az adott helyen ahol triggerelődnie kellett volna, nem tett semmit.

Sziasztok! Public béták között lehet downgrade-et csinálni. 4-esről szeretnék 3-asra váltani. Shortcuts automatizmus kipróbálása miatt.

ha ez kérdés akart lenni, akkor arra a válasz az, hogy nem lehet. downgrade csak IPSW-vel menne, de a nyilvános bétából nincs IPSW.

Köszi, igen kérdés akart lenni. Elcsesztem hogy nem olvastam végig hogy milyen változások voltak és pechemre pont ezt a funkciót kivették átmenetileg, ráadásul a tegnapi tesztelői bétában sem tették még vissza. Úgyhogy bugos működés marad, az új funkció meg majd lehet csak a végleges verzióban lesz…