Elérhető az ötödik iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 és macOS Big Sur béta

Recovery módból is át tudom tenni DFU-ba? Az ipadet is probáljam DFU módban újra rakni?

persze, át tudod rakni. az iPad esetén akkor ez a hiba nem az iPaden lesz. indítsd újra a routert is.

Újra indítottam, de 4g-n ès wifin is ugyanazt írja ki.

a system status szerint nincs hiba az Apple-nél: https://www.apple.com/support/systemstatus/

a nyilvános béta profilt ugye a beta.apple.com-ról töltötted le?

Igen onnan töltötrem le

akkor nem tudom. esetleg próbáld meg fejlesztői profillal.

Mostanában elkezdett crashelni xs-en. Be akadnak illetve fagynak az alkalmazások, térerő ellenére nincs netem stb… kikapcsolom a telefont utána pár perc múlva magától bekapcsol és utána már jó megint egy darabig. 6s-en nem jelentkezik ez a probléma. Valakinek van valami ötlet hogy mi okozhatja vagy találkozott rajtam kívül valaki ugyanezzel a problémával ?

Pont Xs-en használom én is és semmi hasonlót még nem tapasztaltam. Van app ami gondolom nem teljesen jó a 14-hez és azok adott helyen kilépnek, de ez szvsz ezen a ponton még normális. Nálam néha a feloldáskor nem adja a normál fényerőt a kijelző, de egy lezárás=feloldás után már ok. Ez amit rendszeresen látok hibát eddig.

XS-en használom én is, nálam nem fordult még elő amit tapasztaltál. Kint a beta 6, próbáld frissíteni, hátha megoldja. Praktiker és Tv Go app nem működik, azonkívül amiket én használok hibátlan.