Elérhető az ötödik iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 és macOS Monterey béta

Eredetileg itt jelent meg: Elérhető az ötödik iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, tvOS 15 és macOS Monterey béta - Szifon.com

Az Apple este 7-kor elérhetővé tette az iOS 15, az iPadOS 15 és a tvOS 15 ötödik béta verzióit, majd egy nappal később a watchOS 8 és a macOS Monterey új buildjeit is. Az újdonságokkal vagy folyamatosan frissítjük ezt az írásunkat, vagy pedig új cikket teszünk közzé, ha valami drasztikusan új dolog bukkan fel. Felfedeztél valamit, ami eddig nem volt? Írd le hozzászólásban!…

Az első pozitívum, hogy a Whatsapp-ot megint lehet a nyelvünkön is használni.

használ még valaki Whatsapp-ot?

sajnos igen, nekem is ezért kell :sleepy:
Amugy meg voltak itt páran az előző beta-knál, akik szóltak és ezért is írtam ki elsőre, amit.

Miből gondolod, hogy nem használják? :slightly_smiling_face:


Ez sem hozott Telenor 5G-t.

Emberek, akik Telenor függők :smiley: Bocsi :slight_smile: Én annó pont az ilyen szolgáltatások miatt mentem át a T-hez, ahol boldog is vagyok.

1 kedvelés

Sajnálom, de a munkaadóm a Telenorral szerződött le.

Mondjuk a privátom is Telenoros de az is flottás és hát elég olcsó. Ennyiért nem kapok a Telekomnál ennyit, főleg nem magánemberként.

Magyar földön nem. Egy elavult, biztonsági hibáktól hemzsegő app. Felejtős…

Sziasztok! Ios 15 beta ha telepitve van, ertesites jon majd a hivatalos ios15 rol? Es lehet frissiteni? Vagy fel kell tenni egy elozo 14.x szoftvert?

ahogyan ez minden korábbi esetben is volt:

  • ha a hivatalos verzió különbözik majd a legutolsó bétától, akkor majd természetesen feldobja frissítésként.
  • ha a hivatalos verzió ugyanaz, mint a legutolsó béta, akkor nem fogja feldobni frissítésként, hiszen már az van fent a készüléken.

Koszonom a válaszod! :slight_smile:

Eléggé buggos lett ez most! :slight_smile:
Újraindításkor sokáig sötét a kép és Safariban ha videót “nézek” csak hang van!

Kijött a Watch OS 8 beta5 is az este folyamán

már 1 nappal utána elérhetővé vált, az eredeti cikk frissítve is lett még aznap.

Akkor ez így nem jó mert nem látszik sehol és nem is volt észrevehető, nekem tegnap előtt pl fel sem dobta mikor néztem az órán.

Kint a 6.! :slight_smile: