Elérhető az újabb iOS 12.4, watchOS 5.3 és macOS Mojave 10.14.6 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/07/09/elerheto-az-ujabb-ios-12-4-watchos-5-3-es-macos-mojave-10-14-6-beta-2/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 12.4, a watchOS 5.3 és a macOS Mojave 10.14.6 újabb fejlesztői bétáit. Az iOS 12.4 beta 6 természetesen OTA frissítésként is elérhető a fejlesztői béta profil telepítése után; a watchOS 5.3 beta 5 szokás szerint az Apple Watch appban jelent meg a Szoftverfrissítés menüpontban, a béta profil telepítése után; a tvOS…

ilyenkor mar inkabb koncentraljanal az ios13-ra…

koncentrálnak.

Vannak elegen, legalább dolgoznak és ugye azt sem szabad elfelejteni, hogy nem mindenki telefonja fogja megkapni a 13-at, pl akiknek van 5s-e és azon is jól kellene futni az ucsó IOS-nek, a többi régi vasról nem is beszélve, bár csak a 6-os széria van még ami az említett mellett már a 12… lesz az utolsó IOS amivel futni fog tovább. Nekem pl egyelőre az 5s a tarcsi telóm és nem fogok haragudni érte, ha normálisan használható marad sebességben is a végleges IOS 12…-vel.

Bár én is jobban várom az iOS 13 bétákat, 5S is van itthon. Jöjjön erre is. Ne abban kelljen reménykedni, hogy legyen egy újabb iOS aláírásos hiba… :smile: Olyan szívesen végig próbálgatnám rajta a főverziókat! De fuck apple…

Na igen az nem lenne hülyeség ha a már támogatás végéhez ért telókon, elérhetővé tenné legalább az utolsó előtti két verzót, azaz pl az 5s esetében a 11-et (azt nem hiszem vki visszatenné) meg esetleg a 10-et, bár az appok nem tudom mennyire támogatnák a régi IOS-eket. Ezeknél már teljesen mindegy, hogy mi is fut rajtuk az apple-nek gondolom.

nem fogják elérhetővé tenni.

Frissítettem a XS max-ot 12.4-re.
Benchmark teszt ~340.000-pontról, 215000pontra csökkent. Illetve a Crowd city durván el kezdett akadni , ami korábban egyáltalán nem fordult elő.
A készüléket többször is újra indítottam. :frowning:

Update utan celszeru 1-2 orat minimum varni ezekkel a benchmarkokkal (a telefonon levo kepek szamatol fuggoen akar joval tobbet is), mert vegeznie kell az osszes adatbazis frissitessel. Ezzel pedig akkor halad a legjobban, ha toltore van dugva es le van zarva.