Elérhető az újabb iOS 13.4, iPadOS 13.4, watchOS 6.2, tvOS 13.4 és macOS Catalina 10.15.4 béta

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/03/18/elerheto-az-ujabb-ios-13-4-ipados-13-4-watchos-6-2-tvos-13-4-es-macos-catalina-10-15-4-beta/

Az Apple elérhetővé tette az iOS 13.4, az iPadOS 13.4, a watchOS 6.2, a tvOS 13.4 és a macOS Catalina 10.15.4 hatodik béta verzióját. A szoftverek a megszokott módon a Szoftverfrissítés menüpontban telepíthetőek az érintett készülékeken. Az újdonságok egyelőre nem ismertek, de frissítjük a cikket, amint napfény derül rájuk. iOS 13.4…

Vajon iOS13.4b6/watchOS6.2b6 eseten megjelenik Telekomnal a cellular beallito? Vagy tovabbra is azt fogja feldobni, hogy a Telekom HU does not currently support Apple Watch.?

Az megérthető ha szeretnéd, de ha a Telekom Magyarországon nem forgalmazza az LTE-s verziót miért támogatná hardveresen?

Sziasztok. Lehet én nem értelmezem jól de szerintem ez már nem Beta. :blush:

@OMEGAfan

a fejlesztői központban beta 6-nak írja az Apple, és még az eredetileg GM-nek írt tvOS-t is kijavították beta 6-ra.

Értem. Elnézést ha láma voltam :blush:

a méretek és verziószámok alapján egyébként lehetne GM, de az Apple valamiért nem annak hívja.

Péter, köszönöm. Látszik hogy nem vagyok szifon fan, Magyarországból lemaradtam…

Sajnos ez sem kommunikál az iTunes-al :frowning_face:
Ez is kéri a nem létező 12.10.5-s verziót, ami ugye nem létezik…

Rakd fel a beta Xcodeot is, azutan menni fog. Mit akarsz kommunikalni az iTunessal egyebkent?

PC-re ? :roll_eyes:
csak szeretném visszatenni a mentésem, mert közben telefont váltottam :frowning: :cold_face:

Ezt nem ertem. Ha nincs Maced, akkor hogy van betad?

anno még töltöttem le simán profilt és így :nerd_face:

Az a baj, hogy se a fejlesztoi, se a publikus beta program nem emleget sehol sem Windowst. Mindenutt Macet irnak (ugyan nem irjak, hogy az konkretan kell, de minden leirasban, ha gepre kell dugni, akkor ott Macet irnak), a hibadra is az a megoldas hivatalos dokumentacio szerint, hogy vagy addig ne szinkronizalj vagy telepitsd a fejlesztoi kozpont letoltesi kozul a beta xcodeot (amivel ugye appot kiadni nem lehet, dehat ugye aki betazik, az tobb eszkozzel betazik).

Tehat vagy keresel egy macOS-t, amin rajta van a beta Xcode vagy varsz a vegleges megjeleneseig.

Igen, köszi, de backup pc-n van, ami 32GB :grimacing:
Nincs sajnos a környezetemben senki :cry: már egy hete ezzel szívok, azt hittem ez a frissítés megoldás lesz a problémámra, de nem :face_with_head_bandage: