Elhozta Windows-ra az iMessage-et a Microsoft

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2023/04/27/elhozta-windows-ra-az-imessage-et-a-microsoft/

Ha nagyon szenzációhajhászok lennénk, akkor úgy állítanánk be a címben, hogy a Microsoft csinált egy iMessage alkalmazást Windows-ra, de a valóság ennél egy kicsit visszafogottabb. Annyi történt csupán, hogy a Windows 11-ben található Phone Link (magyarul Telefon-kapcsolat) alkalmazás végre támogatja az iOS-t is és ez lehetővé teszi, hogy korlátozottan hozzáférj Windows-os PC-dről bizonyos iMessage üzeneteidhez.…

Nem vagyok biztos abban, hogy szeretném a windowsra rábízni az adataimat az iPhone-omról.
Ám ha vkinek mindegy akkor egy jó dolog lehet a továbbiakban.

Kipróbáltam, meglepően jól működik.

Igen vannak limitációk, tehát aki eddigre váltott mac-re az nem biztos, hogy vissza fog menni emiatt windowsra, de sokaknak elég lehet, hogy maradjanak windows-on, illetve ad egy lökést a windows 11-nek is szerintem.

1 kedvelés

Hogyan próbáltad ki? Csak május közepén lesz elérhető magyar földön.
A telefon-kapcsolat app-ban még csak “Hamarosan elérhető” szöveg jelenik meg.

Microsoft Insider programban resztvevokent peldaul mar elerheto.

Igen, insiderként. Izzadtam, mire sikerült és a pontos megoldásra sem jöttem rá a várni türelmesen kívül (1 napot kellett várnom kb, mire opció lett az iPhone).

Örömmel látom, hogy az Apple nem zárta ezt a “kiskaput” és kíváncsi vagyok, hogy lesz-e valami WWDC-s csak úgy a prezi egy oldalán egy új kulcsszóban megnyilvánuló “egyezség”, hogy még nyitottabb legyen az iOS a Windows felé.

1 kedvelés

Insider program nem érdekel. Csak stabil, hivatalos appot próbálok ki éles gépen. Köszi azért…