Ennyibe kerül hazánkban a legdrágább iPad Pro, MacBook Air és Mac mini

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/11/02/ennyibe-kerul-hazankban-a-legdragabb-ipad-pro-macbook-air-es-mac-mini/

Az Apple még a hét elején mutatta be az új generációs iPad Pro, MacBook Air és Mac mini modelleket. Ezután írtunk arról, hogy bizony egyes készülékek esetén nagyon komolyan megemelte az árat a cég, és idén Tim Cook úgy is döntött, hogy az Apple nem közli majd az eladott darabszámot sem, csak az aktuális negyedéves bevételt, nyereséget.…

Eddig is bolondnak nézték félig meddig az embereket ilyen brutális árazással, de ezzel teljesen kimerítették a termékgyártó-vevőközönség ki-kiért van elvet. Konkrétan elfelejtik honnan jöttek!

Ez sajnos a totális lehúzás

háááát tényleg vicc kateg… eddig se vettem újat, de az új modellek használt árára is rányomja a bélyegét ez…

Ha te árulod a legjobb cuccot, annyit kérsz érte, amennyit csak akarsz. Akkor van baj, ha valaki más kezdi kielégíteni az igényeket, mert akkor nem tőled veszik a cuccot. Marad egy teli raktárad eladatlan cuccokkal. Segít a bukta elviselésében, ha kevés cuccot gyártatsz horribilis eladási áron. :blush:

Ezzel csak 1 a baj,: nem a legjobb cuccokat árulják horribilis áron. :grin:

szerintem a legjobban a szurkeimportolok forgalma fog fellendulni. ujonnan garis cuccok es megis olcsobb.

Ameddig van rá piac addig teljesen felesleges ilyeneken agyalnod :wink:

Feltételezem, hogy a gyártó kapacitás közel fullon jár. Addig olyan, mint ha az lenne a legjobb. Vagy alulméretezték. Mindegy is. Nem raktárra termelnek egyelőre. Kapkodják a portékát, így az ára emelhető.

Ez a hozzászólás nem ide illő, ezért el lett rejtve.

ne haragudj, de elolvastad egyáltalán a cikk címét? mert nem úgy tűnik.

Hiányozni fox :cry:

@workzone az a baj fiam, hogy nem megy a szövegértelmezés. Ülj le 1-es!

Szeretem az apple cuccait, majdnem mindenem van, de ezek az új árak… vicc.